Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Державне агентство лісових ресурсів України взяло участь у Міжнародному екологічному форумі «Довкілля для України» та ІV Міжнародній виставці “Довкілля 2011”

Загальні новини 20 Квітня 2011

З 19 по 21 квітня в Міжнародному виставковому центрі проходить Міжнародний екологічний форум «Довкілля для України». Відкривали Форум Віце-прем’єр-міністр України Віктор Тихонов, Перший заступник Міністра екології та природних ресурсів України Микола Романов, Голова Державного агентства лісових ресурсів України Віктор Сівець.
Відкриваючи Форум Віце-прем’єр-міністр України Віктор Тихонов зазначив, що всі заходи, які заплановані в ході Форуму, направлені на формування в Україні єдиного національного бачення екологічної політики. Також, Віце-прем’єр-міністр відмітив, що Уряд активно працює над рішенням екологічних проблем країни. Як приклад, він привів ухвалений Закон України “Про основні принципи (стратегію) державної екологічної політики України на період до 2020 року”.
“Зараз вже завершується опрацювання Національного плану дій з реалізації державної екологічної політики. Крім того, Податковим кодексом України введено стягування екологічного податку, чим вдосконалений економічний механізм природокористування і приведено законодавство України з цих питань у відповідність із законодавством Європейського союзу” – проінформував Тихонов.

Головною окрасою виставки «Довкілля 2011» стала експозиція, організована Державним агентством лісових ресурсів України. Всі регіони країни були представлені багатим лісовим і декоративним посадковим матеріалом, іншими продуктами лісу, а це і гриби, і ягоди, і трави. Вразили гостей виставки прекрасні витвори мистецтва, різноманітні сувеніри з дерева, виготовлені майстрами галузі.
Коментуючи експозицію Голова Держлісагентства Віктор Сівець зазначив: «Державне агентство лісових ресурсів України з великою відповідальністю підійшло до організації участі у екологічному форумі «Довкілля для України», адже ми є ключовим гравцем українського екологічного простору».
«Ми щодня працюємо над збільшенням площі лісів, закладаємо якісний посадковий матеріал для осінньої посадки лісу і проведення даних робіт весною наступного року. Протягом короткого весняного періоду цього року ми плануємо посадити 40,7 тисяч га лісових культур, зокрема створити 19,1 тисяч га нових лісів на малопродуктивних і еродованих землях та завершити роботи до початку травня» – наголосив Голова Держлісагентства Віктор Сівець.