Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Державна лісова охорона Шосткинського лісгоспу проводить роз’яснювальну роботу серед місцевого населення

Новини лісгоспів 14 Липня 2021

У період спеки, коли в лісах встановлюється 5 клас пожежної небезпеки, шосткинські лісівники активізують проведення роз’яснювальної роботи серед місцевого населення. Для цього представники державної лісової охорони лісгоспу систематично проводять спільні рейди з працівниками пожежно-рятувальної частини та національної поліції.

Під час спілкування з місцевим населенням вони роз’яснюють основні правила пожежної безпеки під час перебування у лісі та нагадують про збільшення штрафів за їх порушення.

«Головним завданням для лісівників в даний час є недопущення пожежі в лісах. Зараз, коли в самому розпалі сезон збору ягід та грибів, люди все частіше відвідують ліс. Саме тому ми вкотре нагадуємо, що під час перебування в лісі забороняється розводити багаття, кидати запалені сірники та недопалки, кидати просочені горючими речовинами матеріали. Також розповсюджуємо серед місцевого населення листівки з наочною інформацією про правила перебування у лісі у пожежонебезпечний період», – коментує організацію рейдової роботи інженер охорони та захисту лісу Шосткинського лісгсопу Анатолій Дощин.