Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Дендропарк Велико-Бобрицького лісництва відвідали сумські школярі

Новини лісгоспів 4 Вересня 2020

Велико-Бобрицьке лісництво Краснопільського лісгоспу вже давно стало своєрідним інформаційно – консультативним центром для великої кількості людей. Допитливих відвідувачів не бракує на кожен день. І не лише робочий. Екскурсійні групи з юними відвідувачами частіше приїздять у вихідні. Останні перед шкільними заняттями вихідні не стали винятком. А були наповнені цікавим спілкуванням лісівників з підростаючим поколінням. У супроводі батьків лісництво відвідали юні сумчани. Вони побували у дендропарку, спробували себе у якості вихованців лісової школи та заглянули до апі-хатинки. Зустрічав дітлахів лісничий Велико-Бобрицького лісництва Ігор Козловський.

Після прогулянки стежками дендропарку екскурсійна група вирушила до лісового масиву, де знаходиться цілюще Образівське джерело. В урочищі «Образ» екскурсію для прибулих провів настоятель Свято-Микільської каплиці отець Роман.

Отримавши масу позитивних вражень та благодатне окроплення святою водою, делегація сумчан відправилась додому. Тепер школярам сили і наснаги вистачить на цілий навчальний рік!

А ви цього року вже побували на екскурсії у Велико-Бобрицькому лісництві? Якщо ні, то обов’язково завітайте! Але ж не забудьте, що карантинні заходи входять у посилений режим. Дотримуйтесь встановлених МОЗ правил, бережіть себе і своїх ближніх!