Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

День лісу у Свеському лісгоспі

Новини лісгоспів 21 Березня 2018

Свеські лісівники долучилися до загальних святкувань, відзначивши День лісу разом з майбутньою лісівничою зміною – вихованцями загальноосвітніх закладів району.

«У традиції лісгоспу в День лісу зустрічатись з підростаючим поколінням. Наші спеціалісти відвідують навчальні заклади, де говорять з дітьми про проблеми збереження лісу. Адже це питання стоїть сьогодні в ряду найважливіших екологічних завдань для всіх країн світу», – говорить директор Свеського лісгоспу Олег Закусило.

Цьогоріч Свеські лісівники відвідали два загальноосвітні заклади Свеси: спеціалізовану школу № 1 та спеціалізовану – ліцей № 2, зустрівшись з учнями 1, 2 та 5 класів. Інженер лісових культур Олена Лукаш розповіла школярам про особливості лісів північного краю області.

Під час бесіди діти дізнались про червонокнижні рослини та тварини, вчили правила перебування у лісі, говорили про збирання грибів та ягід, розгадували тематичні загадки, малювали малюнки. Особлива ж увага була відведена охороні лісу від пожеж та шкідників.

Користуючись нагодою, спеціаліст лісгоспу запросила юних помічників на весняну посадку лісу, адже саме в День лісу стартувала акація Державного агентства лісових ресурсів України «Майбутнє лісу у твоїх руках».

За інформацією прес-служби ДП «Свеське ЛГ»