Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Бюджетні платежі Сумських лісгоспів склали майже 240 млн.грн.

Загальні новини 15 Листопада 2016

«За 10 місяців поточного року наші підприємства сплатили до бюджетів усіх рівнів та Державних цільових фондів майже 240 млн. грн. податків, зборів та інших платежів, це на 62 млн. грн. більше за відповідний період минулого року», – коментує податкову політику лісогосподарських підприємств Сумського ОУЛМГ заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та економіки Сумського ОУЛМГ Євген Фролов.

118,3 млн.грн. підприємства сплатили податку до Державного бюджету, 24,1 млн. грн.. склали податки до обласного бюджету, 48,7 млн. грн. –до місцевих бюджетів, 46,3 млн.грн. – платежі до Державних цільових фондів.

Найбільше – 28,1 млн. грн. – сплатили до бюджетів усіх рівнів Тростянецькі лісівники, 26,2 млн. грн. сплатив податків Свеський лісгосп, 25,8 млн.грн. склали податкові платежі у Краснопільському лісгоспі та 25,3 млн. грн. у Сумському лісгоспі.

Найбільшу питому вагу в загальній сплаті податків складає плата за спеціальне користування лісовими ресурсами, для Сумських лісівників вона зросла в порівнянні з минулим роком на 6,2 млн. грн. і склала близько 57 млн.грн.

Загалом бюджетні платежі підприємств склали майже 38 % від загального обсягу реалізованої продукції.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ