Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Безоплатне забезпечення дровами мешканців прикордонних територій в дії: у Сумському держлісгоспі розпочали завезення дров

Загальні новини 16 Листопада 2022

Відповідно до рішення Уряду про безоплатне забезпечення дровами мешканців територій, які межують із зонами бойових дій, Сумський держлісгосп уклав договори з чотирма громадами району. Загальний обсяг замовленої згідно цих договорів паливної деревини становить 4900 м³.

Наразі триває доставка сировини на визначені органами місцевого самоврядування майданчики.

Зі слів директора Сумського держлісгоспу Миколи Сороколіта, це ні в якому разі не вплине на забезпечення паливом інших споживачів, адже лісгосп суттєво збільшив обсяги заготівлі дров’яної деревини.

Станом на 1 листопада,  у порівнянні з минулим роком, цей показник зріс на 138 % і становить 45322 м³, з яких більше 77 % було відвантажено приватним домогосподарствам, закладам соціальної сфери та на оборонні потреби.

У лісгоспі запевняють, що заготівля дров проводиться виключно у межах нормативних обсягів. Збільшення кількості дров’яної деревини було досягнуто, перш за все, за рахунок покращення санітарного стану насаджень та більш ефективної розробки лісосік.