Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Автогараж Роменського лісгоспу поповнився новою технікою

Новини лісгоспів 5 Травня 2020

Життя і робота лісівників вимагають технічного оснащення відповідного рівня – сучасного, високоефективного, багатоопераційного і надійного водночас. Такого правила роменські лісівники намагаються дотримуватися у всіх підрозділах. І, як показує досвід, це є правильним рішенням.

Днями у парку автотракторної техніки лісгоспу відбулося поповнення. За рахунок власних коштів підприємство придбало вантажний спеціалізований автомобіль МАЗ з причепом та маніпулятором. Це вже третя одиниця техніки такого класу, придбана у лісгоспі останніми роками.

Придбання коштувало лісгоспу 3 млн. 45 тис. грн. Але витрачені кошти того варті. На підприємстві говорять, що використання нового автомобіля з гідроманіпулятором дозволить різко підняти ефективність і зменшити витрати на проведення лісових завантажувальних та розвантажувальних робіт. Адже впровадження нової лісовозної техніки дасть можливість значно зменшити витрати на паливно-мастильні матеріали, зменшити затрати коштів на ремонт та утримання в технічно-справному стані морально застарілої та фізично зношеної автомобільної техніки.

Таким чином, підприємство зробило ще один значний крок у технічному переоснащенні. Переконані, що це дасть змогу більш раціонально використовувати наявний ресурс при вивезенні лісопродукції.