Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Акція “ПОСАДИ СВОЄ ДЕРЕВО” триває….

Загальні новини 20 Квітня 2011

Головне Держуправління охорони використання та відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Сумській області тісно співпрацює з Сумським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, так як водні та лісові ресурси є невід’ємним симбіозом в природі.
12 квітня 2011 року на території ДП «Сумське лісове господарство» Низівського лісництва працівниками Головного Держуправління охорони використання та відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Сумській області проведена акція «Посади своє дерево».
В акції взяли участь начальник Головного Держуправління охорони використання та відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Сумській області Влезько О.В., заступник начальника Голдін М.І., головний спеціаліст відділу лісового господарства Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Забара О.Г., головний лісничий ДП «Сумське лісове господарство» Щербак М.Г., лісничий Низівського лісництва Скиртач В.М. та інші, а також представники ЗМІ області.
Загальна кількість учасників акції склала більше 25 чоловік. Було висаджено близько 10 тис. шт. сіянців сосни.