Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

А Ви цього року вже посадили своє деревце?

Загальні новини 8 Квітня 2019

А Ви цього року вже посадили своє деревце? Посади своє дерево! Відновими ліс разом! Саме під такими гаслами відбувається акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» на Роменщині. Уроки біології, екологї та природознавства, а ще основи лісової педагогіки діти вивчають серед живої природи – у лісі, допомагаючи Роменському лісгоспу з весняною посадкою.

«До акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» кожного року активно долучаються вихованці учнівського лісництва «Совенятко» Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11. Це наші підшефні школярі – гордість підприємства. Енергійні, ініціативні, креативні. Добрі помічники і друзі», – говорить головний лісничий Роменського лісгоспу Іван Примак.

До заходів акції долучились всі вікові категорії учнівського лісництва. «Старші дітки висаджували молоді сосонки. Допомогли створити 3 га лісових насаджень. А також подарували теплі і затишні оселі своїм підопічним пернатим друзям. Розвісили шпаківні на закріпленій за учнівським лісництвом ділянці лісу», – продовжує головний лісничий.

Знайшлася робота і для найменших «совенят». Старшокласники, готуючи собі достойну зміну, привезли з лісу  малюкам справжні саджанці сосни звичайної, щоб ті висадили їх на пришкільному дослідному майданчику та спостерігали за їх ростом і розвитком. 

Всього у заходах акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» у Роменському лісгоспі взяли участь понад 200 представників громадськості, 150 з яких – з числа учнівської молоді.

 

 

 

За інформацією прес-служби ДП «Роменське ЛГ»