Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

5 червня – Всесвітній день охорони навколишнього середовища: подбаємо про навколишній світ РАЗОМ!

Актуально 4 Червня 2022

Посадити деревце біля свого будинку, пройтися пішки, залишивши авто вдома, відмовитись від одноразового пакетика в магазині, сходити за кавою з власною склянкою, закопати рештки банана чи яблука під кущиком у дворі, відвезти використану батарейку чи пластикову пляшку у пункт збору, пересортувати домашній сміттєвий бачок – так мало і так багато, якщо це зробить КОЖЕН!

Запам’ятайте, КОЖЕН! Якщо кожен після відпочинку у лісі забере сміття з собою, розчистить занедбану криничку, обгородить мурашник, полюбується у лузі квіточкою, а не зірве її, прибере клаптик землі біля свого будинку, то повітря стане чистішим, а земля – більш доглянутою! Вона подякує нам за турботу вчасним дощиком, лагідним сонечком і щедрим врожаєм!

У неділю, 5 червня, Всесвітній день охорони навколишнього середовища (World Environment Day). Цей День дає можливість кожному з нас прийняти на себе відповідальність за турботу про нашу планету й активно сприяти змінам. Кожен для себе повинен знайти шляхи для покращення навколишнього середовища.

Долучайтесь, подбаємо про навколишній світ РАЗОМ!

Разом ми здатні зробити довкілля кращим, і надалі не забувати про його охорону та збереження природних скарбів. Адже у будь-яких справах: великих чи маленьких, результат відчувається лише у ЄДНОСТІ!