Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Охорона лісу – першочергова справа лебединських лісівників

Новини лісгоспів 19 Вересня 2022

Питанням охорони лісу від пожеж у Лебединському держлісгоспі  приділяють значну увагу й на інвестиціях у придбання технічних засобів, призначених для гасіння лісових пожеж, не заощаджують.

«Охорона лісу – справа першочергова. Інвестиції у придбання механізмів та засобів, призначених для пожежогасіння, себе більше ніж виправдовують. На початок пожежонебезпечного періоду лісопожежна станція лісгоспу була укомплектована двома пожежними автомобілями, пожежним модулем та достатньою кількістю пожежного інвентарю. У цьому році ми суттєво поповнили наявну матеріально-технічну базу лісництв, адже у боротьбу з лісовою пожежею до прибуття основних сил лісгоспу вступають саме вони», – говорить директор Лебединського держлісгоспу Віталій Баранов.

Кожне лісництво, а їх у лісгоспі 5, укомплектували технічними пристроями, що нічим не поступаються пожежним модулям: придбали 5 мотопомп польського виробника, якими обладнали цистерни для води ємністю до 3-х тонн.

Встановлена на цистерну мотопомпа виконує всі функції пожежного модуля: дає змогу закачувати воджу в пожежну ємність та заправляти пожежні автомобілі з природних водойм. Тепер у лісгоспі шість повноцінно укомплектованих пожежних модулів.