Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

2019 рік – рік лісових культур: Сумські лісівники затвердили план дій

Загальні новини 26 Квітня 2019

На колегії Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства сумські лісівники розробили та затвердили дорожню карту, відповідно до якої планують проводити комплекс лісокультурних робіт впродовж року. ЇЇ представив до розгляду головний спеціаліст відділу лісового господарства управління Михайло Перфілов.

Нагадаємо, рішенням першої у 2019 році колегії Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства для сумських лісгоспів 2019 рік оголошено Роком лісових культур.

Окрім всіх необхідних заходів з лісокультурного виробництва: обробка ґрунту, збір насіння, посадка та догляд за лісовими культурами, що є у постійному пріоритеті діяльності лісівників, сплановано ряд інших заходів. Зокрема, вивчення прогресивного досвіду з лісокультурного, лісо розсадницького та лісонасіннєвого виробництва у лісогосподарських підприємствах інших управлінь: Вінницького, Волинського та Львівського. Планується відвідати для вивчення кращих напрацювань з лісокультурного виробництва і інші країни: Білорусь, Латвію та Польщу.

Також передбачається інвестувати кошти у придбання сучасних механізмів – рубачів коридорів – мульчерів – для догляду за лісовими культурами. Такі капіталовкладення планують Глухівський, Конотопський, Лебединський, Шосткинський, Середино-Будський лісгоспи та Кролевецьке лісомисливське господарство.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ