logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

На Сумщині в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» створили 46 га лісів

На Сумщині акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» завершила свою ходу. За місяць, з 21 березня по 22 квітня, вона встигла заглянути у найвіддаленіші куточки області. Шкільна і учнівська молодь, представники органів влади, місцевого самоврядування, інших державних установ, медійники і просто небайдужі люди охоче долучилися до весняної лісокультурної кампанії, чим допомогли лісогосподарським підприємствам Сумського ОУЛМГ створити 46 га лісу.

Найбільш численними по кількості залученої молоді відбулись заходи Акції в Роменському лісгоспі (134 чоловік з числа шкільної молоді), Тростянецькому (72 чол.) та Лебединському (50 чол.) лісгоспах.

Передує Роменський лісгосп і по кількості залучених до проведення Акції представників громадських організацій - 45 чоловік.

Найбільше (178 чоловік) у Охтирському, 154 чоловіки у Сумському та 125 – у Роменському лісгоспах було залучено до справи посадки лісу представників влади, органів місцевого самоврядування та інших установ і організацій.

Загалом до Акції долучилися 592 чоловіки з числа шкільної та студентської молоді, 202 представників громадських організацій та 1137 чоловік з числа представників інших сфер діяльності.

По площі лісових насаджень, які вдалося створити за допомогою учасників Акції, передує Свеське підприємство – 9 га, 7 га лісу створили у Тростянецькому та 5 у Роменському лісгоспах.

Поряд з цим, в рамках Акції державні підприємства управління провели 137 заходів з благоустрою територій, найбільше – 27 заходів, організували у Сумському лісгоспі та по 15 заходів у Кролевецькому та Роменському підприємствах.

Відбулося 83 заходи ознайомчо-пізнавального характеру.

Нагадаємо, цього року на Сумщині Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» проходить в тринадцяте. За цей час її учасниками стали понад 500 тисяч школярів, представників влади та громадських організацій, вони висадили вісім з половиною мільйонів сіянців на загальній площі майже півтори тисячі гектарів.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ

Актуально:

Ми відкриті до перевірок і готові конструктивно працювати, - Володимир Бондар на Житомирщині

серп. 10, 2018
Сьогодні, перебуваючи з робочою поїздкою на Житомирщині, заступник Голови…
Читати далі...

Анонси:

Анонс. Готується засідання президії обкому профспілки працівників лісового господарства

серп. 10, 2018
Розширене засіданняпрезидії (Комітету) обласної організації профспілки…
Читати далі...

Події:

Сумська лісівнича профспілка підсумувала виконання колективних угод за І півріччя цього року

серп. 16, 2018
На пленумі обласної організації профспілки працівників лісового господарства,…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Короїд наступає – громадськість лютує

серп. 16, 2018
Наразі, лісівники Сумського лісгоспу, без перебільшення, опинилися між молотом…
Читати далі...