logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Сумські лісгоспи сплатили до бюджетів усіх рівнів 113 млн. грн. податків

«За І квартал 2018 року наші підприємства сплатили до бюджетів усіх рівнів та Державних цільових фондів 113 млн. грн. податків, зборів та інших платежів, що на 31,1 млн. грн. більше в порівнянні з попереднім роком. З них: 58,2 млн. грн. підприємства сплатили податку до Державного бюджету, 9,1 млн. грн.. надійшло податків до обласного бюджету, 23,9 млн. грн. отримали місцеві бюджети, 21,8 млн. грн. – платежі до Державних цільових фондів», - прокоментував податкові платежі лісогосподарських підприємств Сумського ОУЛМГ заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та економіки Сумського ОУЛМГ Євген Фролов.

Найбільшу питому вагу в загальній сплаті податків, понад 23%, склала сплата ПДВ. На сплату ПДВ було спрямовано 26,1 млн. грн.. що на 4,6 млн. грн. більше за відповідний показник в 2017 році.

Плата за спеціальне користування лісовими ресурсами склала 22,2 млн. грн., що на 9,6 млн. грн. більше до факту за 3 місяці 2017 року, витрати з податку на прибуток збільшились на 2,9 млн. грн. і складають 6,1 млн. грн. Прибуткового податку з громадян сплачено 18,6 млн. грн., що на 4,9 млн. грн. більше.

З кожного кубометра заготовленої деревини лісгоспи сплатили 565 грн., ріст на 100 грн. до минулого року. Податкові платежі з 1 грн. реалізованої продукції склали 0,43 грн.

«Найбільше сплачують лісгоспи з твердолистяною лісосікою По Тростянецькому лісгоспу з 1м3 заготовленої деревини сплачено – 1164грн., по Охтирському - 1043 грн. З 1 грн. реалізованої продукції вище за середньообласний показник сплатили у Тростянецькому та Конотопському лісгоспах 57 коп. та 51 коп. у Охтирському лісгоспі», - зазначив Євген Фролов.

В цілому від загального обсягу реалізованої продукції бюджетні платежі підприємств склали 43 %.

Найбільше – 14,5 млн. грн. - сплатив податків до бюджетів усіх рівнів Тростянецький лісгосп, за ним 13,2 млн. грн. – Охтирський, 11,4 млн. грн. – Краснопільський та 11 млн. грн. Конотопський лісгоспи.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ

Актуально:

Ми відкриті до перевірок і готові конструктивно працювати, - Володимир Бондар на Житомирщині

серп. 10, 2018
Сьогодні, перебуваючи з робочою поїздкою на Житомирщині, заступник Голови…
Читати далі...

Анонси:

Анонс. Готується засідання президії обкому профспілки працівників лісового господарства

серп. 10, 2018
Розширене засіданняпрезидії (Комітету) обласної організації профспілки…
Читати далі...

Події:

Сумська лісівнича профспілка підсумувала виконання колективних угод за І півріччя цього року

серп. 16, 2018
На пленумі обласної організації профспілки працівників лісового господарства,…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Короїд наступає – громадськість лютує

серп. 16, 2018
Наразі, лісівники Сумського лісгоспу, без перебільшення, опинилися між молотом…
Читати далі...