logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Лісокультурна кампанія на Сумщині у повному розпалі

На Сумщині лісокультурна кампанія досягла свого зеніту. Наразі вже створено лісових насаджень на 50 % від запланованої площі.

«На весняну лісокультурну кампанію планами лісгоспів передбачено створення лісових насаджень на площі 859 га та на 1027 га планується провести доповнення. На сьогодні вже створено 435 га лісових насаджень та проведено доповнення на площі 275 га», - прокоментував весняну лісокультурну кампанію заступник начальника управління Олександр Товстуха.

Встигли повністю завершити роботи по створенню лісових насаджень у Лебединському лісгоспі. З запланованої площі 105 га лебединські лісівники створили 106 га лісових насаджень та провели доповнення лісових культур на 20 га лісу.

«Підготовка ґрунту під посадку лісу у кожному підприємстві проходить по-різному. Це впливає на темпи проведення робіт. У крайніх північних Свеському та Середино-Будському лісгоспах незважаючи на піщані ґрунти, ще досить великий рівень вологості, тому тут роботи тривають повільніше. Чорноземні лісгоспи - Сумський та Краснопільський - знаходяться на відрогах Середньоруської височини, у переважаючих у їх рельєфі яругах та балках грунт теж протряхає дещо пізніше, тому вони більшість відведеної під посадку площі планують на осінній період», - продовжує Олександр Товстуха.

Дещо більше 50 % (53 га) лісових насаджень створили у Шосткинському, по 45 га у Тростянецькому (69 %) та Кролевецькому (41%) підприємствах та 44 га (68 %) – у Конотопському лісгоспі.

По доповненню лісових культур на передових позиціях Тростянецькі лісівники – 75 га (42 % від запланованого обсягу – 180 га) та Шосткинський лісгосп – 58 га (42 % від запланованих для доповнення 140 га).

Лісокультурна кампанія на Сумщині продовжується.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ
Актуально:

Держлісагентство: за останні 5 років відтворено лісів на площі більше 260 тисяч га

трав. 22, 2018
Обсяги відтворення лісів за останні п’ять років склали 263 тис. гектарів, що на…
Читати далі...

Анонси:

Опубліковано Ліміти використання мисливських тварин державного мисливського фонду у сезон полювання 2018/2019 років

трав. 23, 2018
22 травня в Офіційному віснику України опубліковано та вступили в дію Ліміти…
Читати далі...

Події:

У Держлісагентстві проведено національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"

трав. 24, 2018
23 травня Товариством лісівників України разом з Державним агентством лісових…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

У Шосткинському лісгоспі визначили переможців конкурсу "Людина та ліс"

трав. 22, 2018
В актовій залі Шосткинської станції юних натуралістів відбулося урочисте…
Читати далі...