logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

На Сумщині відбувся ялинковий ярмарок

У середу, 20 грудня, у Сумах відбувся справжній ялинковий бум. Лісові красуні, вирощені підприємствами Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства прибули на ярмаркову площу, щоб звідти вирушити на Новорічне свято у оселі до мешканців обласного центру.

Свій новорічний товар представили на ялинковий ярмарок Роменське, Краснопільське, Охтирське, Тростянецьке, Лебединське, Сумське лісові та Кролевецьке лісомисливське господарства. Всього на ярмарок привезли до 800 шт. новорічних деревець, і всі вони за лічений час знайшли своїх господарів.

Найбільшим попитом, за словами продавців, користувались сосни до 1,5 метра. З вишуканого асортименту – перевагу надавали соснам із сформованою кроною: це п'яти чи семирічні деревця, які готують до ялинкового свята, спеціально стрижкою крони. Після стрижки, крона сосни, формуючись, нагадує пухнасту тугу кульку, тому такі сосни лісівники жартома називають «ведмедиками». Вирощують «ведмедики» на Сумщині у Роменському лісгоспі. Окрім такого «пухнастого» ексклюзиву Роменські лісівники привезли на продаж і сосну кримську, яка також дуже сподобалась покупцям.

Краснопільські лісівники порадували покупців запашними ялинками. Тростянецькі, Лебединські, Охтирські, Сумські та Кролевецькі лісівники продавали помірного розміру сосни.

До всього, на ярмарку можна було придбати і ялинку у горщику – живе деревце у контейнері з закритою кореневою системою. Яке, при правильному догляді, може стати окрасою не лише Новорічного свята, а й присадибної ділянки. Такий товар пропонували у Краснопільському та Сумському лісгоспах.

Як завжди, на 10 сосен, купували одну ялинку, мотивуючи свій вибір вибагливістю ялинок до кімнатної температури. Ялинка до метра – метр коштувала 50-60 грн. Сосна – 40 – 50 грн.

Найдорожчими були двохметрові сосни «ведмедики» та сосни кримські. За такі деревця покупці віддавали від 300 до 350 грн.

Нагадаємо, що в обласному центрі новорічні деревця, вирощені підприємствами Сумського ОУЛМГ, можна придбати кожного дня по вул.. Г.Кондратьєва (біля буд. 181, поряд магазином «АТБ») та центральній садибі Сумського лісгоспу - вул. Доватора, 37.

У Глухівському, Тростянецькому та Роменському лісгоспах реалізація ялинок та сосен здійснюється і через спеціалізовані магазини «Лісовичок». Також всі підприємства здійснюють продаж новорічних деревець у центральних садибах лісгоспів та конторах лісництв.

Прес-служба Сумського ОУЛМГАктуально:

Володимир Бондар прокоментував питання щодо внесення змін до Санітарних правил

січ. 18, 2018
Заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар…
Читати далі...

Анонси:

Відбудеться засідання Громадської ради при Сумському ОУЛМГ

січ. 16, 2018
У середу, 17 січня 2018 року, на базі Сумського лісгоспу відбудеться засідання…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

У Сумському лісгоспі ситуацію щодо рубок обговорили з депутатом міськради

січ. 10, 2018
Всихання соснових насаджень стало справжньою бідою не лише для України, а й для…
Читати далі...