logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Податкові платежі Сумських лісгоспів склали близько 260 мільйонів гривень

«За 9 місяців цього року наші підприємства сплатили до бюджетів усіх рівнів та Державних цільових фондів 258,5 млн. грн. податків, зборів та інших платежів, це на 36,5 млн. грн. більше за відповідний період минулого року. З них: 130,8 млн. грн. підприємства сплатили податку до Державного бюджету, 16,3 млн. грн.. склали податки до обласного бюджету, 55,2 млн. грн. – до місцевих бюджетів, 56,2 млн. грн. – платежі до Державних цільових фондів», - прокоментував податкові платежі лісогосподарських підприємств Сумського ОУЛМГ заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та економіки Сумського ОУЛМГ Євген Фролов.

З кожного кубометра заготовленої деревини лісгоспи сплатили 482 грн. Найбільше сплачують підприємства з твердолистяною лісосікою, по якій найбільша таксова вартість. Тут очолює рейтингову таблицю Тростянецький лісгосп – 830,4 грн., за ним – Охтирське, Сумське та Краснопільське лісові господарства, відповідно 682 грн., 614,5 грн., 608 грн. з 1 м3 заготовленої деревини.

Податкові платежі з 1 грн. реалізованої продукції в середньому склали 0,40 грн. В аналізі серед підприємств області найбільше – по 50 коп. з кожної гривні реалізованої продукції сплачують у Сумському лісгоспі, за ним – Тростянецький – 49 коп., Роменський та Глухівський лісгоспи – 44 коп. В цілому від загального обсягу реалізованої продукції бюджетні платежі підприємств склали 40 %.

В зальному, найбільше – 32,7 млн. грн. - сплатив податків до бюджетів усіх рівнів Тростянецький лісгосп, за ним 26,8 млн. грн. – Сумський, 25,9 млн. грн. – Свеський та 25,6 млн. грн. Охтирський лісгоспи.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ

Актуально:

Держлісагентство: Законність рубок та легальність лісопродукції можна перевірити он-лайн

лист. 13, 2017
Держлісагентство постійно працює над тим, щоб ставати якомога відкритішим для…
Читати далі...

Анонси:

До уваги користувачів мисливських угідь

лист. 08, 2017
9 листопада 2017 року у Сумському обласному управлінні лісового та мисливського…
Читати далі...

Події:

Віктор Чигринець: Ми ніколи не стояли осторонь загальнодержавних проблем

лист. 16, 2017
«За час воєнних дій до зони АТО було мобілізовано близько 100 працівників наших…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Конотопські лісівники продовжують осінню посадку лісу

лист. 21, 2017
Пріоритетом у роботі ДП “Конотопський лісгосп” є лісовідновлювальна діяльність.…
Читати далі...