logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Податкові платежі Сумських лісгоспів склали близько 260 мільйонів гривень

«За 9 місяців цього року наші підприємства сплатили до бюджетів усіх рівнів та Державних цільових фондів 258,5 млн. грн. податків, зборів та інших платежів, це на 36,5 млн. грн. більше за відповідний період минулого року. З них: 130,8 млн. грн. підприємства сплатили податку до Державного бюджету, 16,3 млн. грн.. склали податки до обласного бюджету, 55,2 млн. грн. – до місцевих бюджетів, 56,2 млн. грн. – платежі до Державних цільових фондів», - прокоментував податкові платежі лісогосподарських підприємств Сумського ОУЛМГ заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та економіки Сумського ОУЛМГ Євген Фролов.

З кожного кубометра заготовленої деревини лісгоспи сплатили 482 грн. Найбільше сплачують підприємства з твердолистяною лісосікою, по якій найбільша таксова вартість. Тут очолює рейтингову таблицю Тростянецький лісгосп – 830,4 грн., за ним – Охтирське, Сумське та Краснопільське лісові господарства, відповідно 682 грн., 614,5 грн., 608 грн. з 1 м3 заготовленої деревини.

Податкові платежі з 1 грн. реалізованої продукції в середньому склали 0,40 грн. В аналізі серед підприємств області найбільше – по 50 коп. з кожної гривні реалізованої продукції сплачують у Сумському лісгоспі, за ним – Тростянецький – 49 коп., Роменський та Глухівський лісгоспи – 44 коп. В цілому від загального обсягу реалізованої продукції бюджетні платежі підприємств склали 40 %.

В зальному, найбільше – 32,7 млн. грн. - сплатив податків до бюджетів усіх рівнів Тростянецький лісгосп, за ним 26,8 млн. грн. – Сумський, 25,9 млн. грн. – Свеський та 25,6 млн. грн. Охтирський лісгоспи.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ

Актуально:

Держлісагентство: При реформуванні лісової галузі не можна допустити передачу лісів у концесію чи приватні руки

лют. 14, 2018
Заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар під час…
Читати далі...

Анонси:

На Сумщині відбудеться аукціон

лют. 12, 2018
22-23 лютого на базі СТБ «Сумиагропромбіржа» відбудуться електронні торги з…
Читати далі...

Події:

У Сумському ОУЛМГ відбувся музейний урок

лют. 16, 2018
Учні 4 класу однієї з шкіл обласного центру побували у музеї лісу Сумського…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Дитячі «подарунки» для птахів

лют. 13, 2018
Зимової пори птахи особливо беззахисні. Комахи сплять, корми присипані снігом.…
Читати далі...