logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

На Сумщині можна буде полювати на фазанів

Такий вид полювання пропонуватиме мисливцям мисливське господарство «Суми» Сумського ОУЛМГ. Вже сьогодні у господарстві близько сотні маточного поголів'я, понад 300 – підрощеного фазана, ще 600 вигрівають у інкубаторі.

«Ідея створення фазанарію виникла ще у 2011 році. Прийшла вона до нас з Харківщини. З'їздили по обміну досвідом, спробували самі – вийшло. Тому вирішили розвивати цю справу», - говорить директор мисливського господарства «Суми» Анатолій Литвин.

Для збільшення поголів'я цього мисливського птаха обласна рада виділила 270 тис. грн. За ці кошти на підприємстві споруджують вольєр площею 300 м 2, бо планують збільшити поголів'я .

«Плануємо збільшити поголів'я фазана до тисячі штук, щоб мати змогу пропонувати мисливцям полювання на фазана під вистріл», - продовжує Анатолій Литвин.

Таке «задоволення» коштуватиме мисливцям порядку 250 грн. за впольованого фазана. За словами директора, бажаючі на такий вид полювання вже є. Тому, поряд з рештою мисливських птахів, з відкриттям на Сумщині 12 серпня полювання на пернату дичину, мисливці зможуть полювати і на фазана.

Для довідки: за даними цьогорічного обліку, на території водно-болотних угідь області зафіксовано: майже 90 тис. шт. качок; близько 41 тис. шт. лисок, понад 46 тис. шт. куликів, близько 45 тис. шт. голубів та до 30 тис. шт. перепілок.

Також, нагадаємо, що денна норма відстрілу дичини для кожного мисливця становить: 3 гусака, 5 качок, 6 лисок, 10 куликів, 10 голубів, 15 перепілок, 2 норців.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ
Актуально:

На Сумщині відбулись двадцяті обласні змагання вальників лісу

серп. 19, 2017
18 серпня 2017 року на базі Охтирського лісництва Охтирського лісгоспу…
Читати далі...

Анонси:

До уваги громадськості та ЗМІ

серп. 16, 2017
У п'ятницю, 18 серпня, у Охтирському лісництві Охтирського лісгоспу відбудуться…
Читати далі...

Події:

У Держлісагентстві відбувся конкурс на зайняття посад державної служби

серп. 17, 2017
Відповідно до пункту 59 постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 №…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

У Середино-Будському лісгоспі дбають про мисливських тварин

серп. 09, 2017
Серед основних факторів, що впливають на зростання чисельності диких…
Читати далі...