logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

На Сумщині можна буде полювати на фазанів

Такий вид полювання пропонуватиме мисливцям мисливське господарство «Суми» Сумського ОУЛМГ. Вже сьогодні у господарстві близько сотні маточного поголів'я, понад 300 – підрощеного фазана, ще 600 вигрівають у інкубаторі.

«Ідея створення фазанарію виникла ще у 2011 році. Прийшла вона до нас з Харківщини. З'їздили по обміну досвідом, спробували самі – вийшло. Тому вирішили розвивати цю справу», - говорить директор мисливського господарства «Суми» Анатолій Литвин.

Для збільшення поголів'я цього мисливського птаха обласна рада виділила 270 тис. грн. За ці кошти на підприємстві споруджують вольєр площею 300 м 2, бо планують збільшити поголів'я .

«Плануємо збільшити поголів'я фазана до тисячі штук, щоб мати змогу пропонувати мисливцям полювання на фазана під вистріл», - продовжує Анатолій Литвин.

Таке «задоволення» коштуватиме мисливцям порядку 250 грн. за впольованого фазана. За словами директора, бажаючі на такий вид полювання вже є. Тому, поряд з рештою мисливських птахів, з відкриттям на Сумщині 12 серпня полювання на пернату дичину, мисливці зможуть полювати і на фазана.

Для довідки: за даними цьогорічного обліку, на території водно-болотних угідь області зафіксовано: майже 90 тис. шт. качок; близько 41 тис. шт. лисок, понад 46 тис. шт. куликів, близько 45 тис. шт. голубів та до 30 тис. шт. перепілок.

Також, нагадаємо, що денна норма відстрілу дичини для кожного мисливця становить: 3 гусака, 5 качок, 6 лисок, 10 куликів, 10 голубів, 15 перепілок, 2 норців.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ
Актуально:

Держлісагентство: При реформуванні лісової галузі не можна допустити передачу лісів у концесію чи приватні руки

лют. 14, 2018
Заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар під час…
Читати далі...

Анонси:

На Сумщині відбудеться аукціон

лют. 12, 2018
22-23 лютого на базі СТБ «Сумиагропромбіржа» відбудуться електронні торги з…
Читати далі...

Події:

У Сумському ОУЛМГ відбувся музейний урок

лют. 16, 2018
Учні 4 класу однієї з шкіл обласного центру побували у музеї лісу Сумського…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Дитячі «подарунки» для птахів

лют. 13, 2018
Зимової пори птахи особливо беззахисні. Комахи сплять, корми присипані снігом.…
Читати далі...