logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Новорічні деревця Сумських лісгоспів у ТОПі новорічних товарів

Традиційний Новорічно-Різдвяний ярмарок, який щорічно відбувається в обласному центрі у переддень новорічних свят, у цьому році пропонував покупцям кращі товари місцевих виробників 24 та 25 грудня. Свою лісову продукцію представили на ярмаркові заходи і Сумські лісгоспи та потрапили з нею у ТОП кращих і найбільш ходових товарів ярмарку.

«У ярмарку взяли участь вісім підприємств управління: Краснопільське, Кролевецьке, Конотопське, Лебединське, Роменське, Охтирське, Тростянецьке та Сумське. Продавали деревця за оптовою ціною. Метрове деревце породи сосна звичайна можна було придбати за 60 грн.», - коментує заступник начальника Сумського ОУЛМГ Леонід Бут.

Асортимент представленого на ярмарок хвойного товару міг задовольнити будь-які смаки. Можна було придбати сосну кримську та сосну європейську з формованою кроною від охтирських лісівників, кролевецькі лісівники привезли на продаж пухнасті ялинки, у краснопільських лісівників був широкий вибір сосен різного розміру і форм, тростянецькі лісівники торгували пишними ялинками та сосонками, конотопські – додали до асортименту новорічних атрибутів ялинкові та соснові ікебани, у лебединських, сумських та роменських лісівників, поряд з іншим товаром, можна було придбати ялинки у горщиках. Щодо останніх, то роменські лісівники пропонували покупцям вишукані голубі ялинки у горщиках з формованою кроною. Зрозуміло, що такий екзотичний товар коштував набагато дорожче. Приміром, за метрову голубу ялинку у горщику просили 600 грн.

Довго очікувати на покупців та рекламувати свій товар лісівникам не доводилось. Навпаки, вони ледь встигали виставляти привезені лісові деревця, як ті вмить знаходили своїх покупців. Адже всі деревця вирощені місцевими лісогосподарськими підприємствами, легальні, якісні і екологічно чисті!

Загалом на ярмарку було реалізовано понад 1000 різних деревець.

Всього ж у цьому році впродовж передноворічного періоду сумські лісгоспи вже встигли реалізувати близько 40 тис. новорічних ялин та сосен.

Підготовка до Новорічних та Різдвяних свят продовжується!

Актуально:

Українським лісівникам передано комплект обладнання для проведення інвентаризації лісів

січ. 20, 2021
Держлісагентство у 2020-му році розпочало підготовку проведення національної…
Читати далі...

Події:

На колегії Держлісагентства йшлося про підсумки розгляду звернень громадян та обсягів фінансування лісової галузі у 2021 році

січ. 21, 2021
21 січня на засіданні колегії Державного агентства лісових ресурсів України під…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Краснопільські лісівники дбають про лісових мешканців

січ. 22, 2021
У людей зима асоціюється зі святами та веселощами – Новий рік, Різдво,…
Читати далі...