logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Василь Кузьович про залісення Луганщини

Голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьович розповів, що одне з найважливіших питань для фахівців лісової галузі є лісовідновлення Луганщини на всіх згарищах, де існуючі насадження загинули повністю.

У зв'язку з тим Державним агентством лісових ресурсів України спільно з вченими буде визначено оптимальний породний склад новостворюваних насаджень Луганщини.

На даний час встановлено, що орієнтовні обсяги лісовідновних робіт складатимуть 25 тис га. Для цього у Лимані (Донецька область) планується побудувати сучасний лісовий насіннєво-селекційний центр за технологією вирощування сіянців із закритою кореневою системою.

Введення в експлуатацію першої черги насіннєво-селекційного центру заплановано на травень-червень 2021 року.

Реалізація проєкту дозволить відтворити певну частину лісів, які постраждали внаслідок бойових дій та пожеж у Луганській області. Важливо додати, що з метою якнайшвидшого відтворення лісів у Луганській області та забезпечення садивним стандартним матеріалом, передбачається наростити обсяги річного виробництва у насіннєво-селекційному центрі до 10-12,5 млн штук сіянців.

Актуально:

Українським лісівникам передано комплект обладнання для проведення інвентаризації лісів

січ. 20, 2021
Держлісагентство у 2020-му році розпочало підготовку проведення національної…
Читати далі...

Події:

На колегії Держлісагентства йшлося про підсумки розгляду звернень громадян та обсягів фінансування лісової галузі у 2021 році

січ. 21, 2021
21 січня на засіданні колегії Державного агентства лісових ресурсів України під…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Краснопільські лісівники дбають про лісових мешканців

січ. 22, 2021
У людей зима асоціюється зі святами та веселощами – Новий рік, Різдво,…
Читати далі...