logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

До 77-річниці визволення Києва Василь Кузьович посадив символ мудрості та довголіття

Сьогодні, 5 листопада, в ботанічному саду Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулася урочиста висадка дерев, яку приурочили до 77-ї річниці визволення Києва від загарбників.

Колекція ботанічного саду поповнилася новими видами та культиварами дубів, кленів, барбарисів. Серед рідкісних екземплярів - рослини видів гінкго білоба, тис ягідний, ліквідамбар смолоносний, бундук дводомний, черемха віргінська, платан кленолистий, брусонетія паперова, ксантоцерас горобинолистий (чекалкин горіх), клен сірий, багрянник японський.

У заході брали участь викладачі та керівництво університету на чолі з ректором Станіславом Ніколаєнком, Голова Державного агентства лісових ресурсів Василь Кузьович, Голова Товариства лісівників України Юрій Марчук.

Василь Кузьович разом із Станіславом Ніколаєнко висадили дуб болотний – символ могутності та довголіття.

«Дуже символічно, що дерева ми посадили в день визволення української столиці від загарбників саме на території університету. Важливо не лише пам'ятати про трагічні події війни, а й виховувати в молоді почуття патріотизму та любові до Батьківщини. Дерева, висаджені у 100-річному арборетумі університету, слугуватимуть нагадуванням всім про ратний подвиг наших земляків-героїв, які віддали своє життя, захищаючи нашу Батьківщину», - зазначив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьович.

Прес-служба Держлісагентства

Актуально:

В Україні до Нового року заготовлять 500 тисяч ялинок

лист. 26, 2020
В Україні до Нового року заготовлять понад 500 тисяч ялинок.
Читати далі...

Події:

Василь Кузьович: «Любиш ліс і природу – купуй живу новорічну ялинку»

лист. 26, 2020
В Україні розпочалася щорічна «ялинкова кампанія», в рамках якої державні…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Мисливські угіддя Свеського лісгоспу під посиленою охороною

лист. 25, 2020
Мисливський сезон на парнокопитних та хутрових звірів у розпалі – мисливські…
Читати далі...