logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Держлісагентство вживає всіх необхідних заходів для запобігання поширенню коронавірусної хвороби

Як повідомлялося, минулого тижня стало відомо про трьох працівників апарату Держлісагентства, які захворіли на коронавірус. Після цього, всі співробітники пройшли ПЛР-тестування, за результатами якого коронавірусна хвороба була виявлена ще у 5 осіб.

Наказом Державного агентства лісових ресурсів України №228 від 23.07.2020 введені додаткові заходи, спрямовані на запобігання поширенню в апараті Держлісагентства гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARSCoV-2.

Зокрема, після виявлення спалаху цієї хвороби у працівників відомства, було проведено дезінфекцію всіх приміщень адміністративної будівлі Держлісагентства.

Керівникам структурних підрозділів центрального апарату Держлісагентства доручено забезпечити дотримання державними службовцями відповідних підрозділів протиепідемічних заходів під час виконання посадових обов’язків (заходи особистої гігієни, носіння респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, температурний скринінг, провітрювання приміщень тощо). Окрім того, в разі виявлення ознак респіраторних захворювань у державних службовців негайно направляти їх до медичних закладів; забезпечити погодження державним службовцям завдань, які виконуватимуться за посадою за межами адміністративної будівлі (дистанційна робота).

Актуально:

На колегії Держлісагентства обговорили результати роботи лісової галузі у І півріччі 2020 року

серп. 13, 2020
Сьогодні відбулося розширене засідання колегії Державного агентства лісових…
Читати далі...

Події:

Солодке свято сумських лісівників

серп. 14, 2020
14 серпня – солодке свято. Цей день у народі називають Маковієм або Першим…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

У Сумському лісгоспі завершили польові роботи по відведенню і таксації лісових ділянок, призначених у головне користування

серп. 14, 2020
У Сумському лісгоспі пройшли польові роботи по відведенню і таксації лісових…
Читати далі...