logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Лебединські лісівники вчилися у сумських колег

Обмін практичним досвідом у роботі сумських лісівників займає чільне місце. Фахівці лісгоспів відвідують сусідні підприємства, вивчають кращі практики та впроваджують їх у своїй діяльності. Шкода, що зважаючи на карантинні заходи, немає можливості робити це у звичному форматі, але деякі спроби до відновлення активності уже є.

Днями головні спеціалісти Лебединського лісгоспу у обмеженому складі побували у сумських колег.

«Основне питання, яке нас цікавило, це практика лісгоспу по догляду за лісовими культурами та молодняками з головною породою дуб звичайний, зокрема робота мульчера Ventura», - прокоментував мету поїздки керівник делегації, головний лісничий Лебединського лісгоспу Анатолій Москаленко.

Перебуваючи у сумських лісівників, лебединці відвідали Сумське та Могрицьке лісництва, оглянули об'єкти центральної садиби підприємства: котельню, автогаражі, лісопожежну станцію, клас учнівського лісництва, сувенірний цех тощо. Відзначили, що на всіх відвіданих об'єктах культура виробництва на найвищому рівні.

«Є чому повчитися, є що хотілося б використати у своїй діяльності. Ми вдячні Сумському лісгоспу за організацію цієї робочої зустрічі», - підсумував поїздку Анатолій Москаленко.

Події:

Сумські держлісгоспи перевірили на готовність протистояти лісовим пожежам

трав. 28, 2020
Відповідальні спеціалісти Сумського обласного управління лісового та…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Спільні навчання по гасінню лісових пожеж пройшли в Охтирському лісгоспі

трав. 28, 2020
Днями, в Урочищі Ківшар, що в Охтирському лісництві Охтирського лісгоспу,…
Читати далі...