logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Після часткового пом'якшення карнтину керівництво Сумського ОУЛМГ відновило робочі поїздки по лісогосподарським підприємствам

Інспектування роботи лісгоспів на місцях займає чільне місце, як у роботі у роботі начальника управління Віктора Чигринця, так і його заступників. Пом'якшення карантинних обмежень активізувало ці аспекти у діяльності сумських лісівників: керівництво відновило робочі поїздки по підприємствам управління.

Днями, першим у графіку робочих поїздок начальника став найвіддаленіший у північному напрямку від обласного центру Середино-Будський лісгосп. І хоча запланований для виїзду день супроводжувала дощова погода, це не стало на заваді виконанню всього плану перебування Віктора Чигринця на підприємстві.

Начальник управління оглянув ділянки лісових культур різних років створення у Кам'янському лісництві. Побував на нижньому складі при станції “Зернове”, котельнях лісгоспу.

Спілкуючись у структурних підрозділах з працівниками, Віктор Чигринець цікавився організацією робочого місця та заробітною платою працівників, що, як він вважає, є однією з головних складових у підвищенні продуктивності праці підприємства в цілому.

Значна увага під час робочої поїздки приділялась енергетичній складовій роботи лісгоспу. Зокрема, технологіям, які сприяють заощадженню або заробітку додаткових коштів. Це робота цеху переробки деревини та двох сушильних камер “ LUKA-75”, використання яких, за словами директора Середино-Будського підприємства Олександра Плужникова, в нинішній, економічно нестабільний час та з наявною досить складною логістикою лісгоспу, суттєво впливає на позитивну динаміку роботи господарства.

Актуально:

Сумські лісівники підсумували роботу за І півріччя

серп. 02, 2021
У п'ятницю, 30 липня, у Сумському обласному управлінні лісового та мисливського…
Читати далі...

Анонси:

До уваги споживачів!

лип. 27, 2021
Сумське ОУЛМГ інформує споживачів, що протягом ІІІ-ого кварталу 2021 р.…
Читати далі...

Події:

У Сумській ОДА обговорювалось питання пошуку земель для створення нових лісів

серп. 03, 2021
Лист Держлісагентства на виконання Указу Президента України від 07.06.2021 №…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Конотопські лісівники мульчують тирсою молоді лісові насадження

серп. 02, 2021
Літо - спекотна пора для лісівників. Бо щоб встигнути провести весь комплекс…
Читати далі...