logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Після часткового пом'якшення карнтину керівництво Сумського ОУЛМГ відновило робочі поїздки по лісогосподарським підприємствам

Інспектування роботи лісгоспів на місцях займає чільне місце, як у роботі у роботі начальника управління Віктора Чигринця, так і його заступників. Пом'якшення карантинних обмежень активізувало ці аспекти у діяльності сумських лісівників: керівництво відновило робочі поїздки по підприємствам управління.

Днями, першим у графіку робочих поїздок начальника став найвіддаленіший у північному напрямку від обласного центру Середино-Будський лісгосп. І хоча запланований для виїзду день супроводжувала дощова погода, це не стало на заваді виконанню всього плану перебування Віктора Чигринця на підприємстві.

Начальник управління оглянув ділянки лісових культур різних років створення у Кам'янському лісництві. Побував на нижньому складі при станції “Зернове”, котельнях лісгоспу.

Спілкуючись у структурних підрозділах з працівниками, Віктор Чигринець цікавився організацією робочого місця та заробітною платою працівників, що, як він вважає, є однією з головних складових у підвищенні продуктивності праці підприємства в цілому.

Значна увага під час робочої поїздки приділялась енергетичній складовій роботи лісгоспу. Зокрема, технологіям, які сприяють заощадженню або заробітку додаткових коштів. Це робота цеху переробки деревини та двох сушильних камер “ LUKA-75”, використання яких, за словами директора Середино-Будського підприємства Олександра Плужникова, в нинішній, економічно нестабільний час та з наявною досить складною логістикою лісгоспу, суттєво впливає на позитивну динаміку роботи господарства.

Актуально:

Василь Кузьович: "Понад 39 тисяч гектарів лісів відтворено за 2020 рік"

січ. 15, 2021
Лісівники підбили підсумки лісокультурної компанії 2020 року, в ході якої було…
Читати далі...

Анонси:

Увага! Додаткові аукціони!

січ. 15, 2021
Сумське ОУЛМГ інформує споживачів, що протягом січня 2021 року…
Читати далі...

Події:

Держлісагентство ініціює створення фонду лісопромислових стартапів

січ. 16, 2021
За дорученням Голови Державного агентства лісових ресурсів України Василя…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Мешканцям обласного центру пропонують утилізувати використану новорічну ялинку

січ. 12, 2021
Свята минають і для багатьох постає питання: куди подіти сосну чи ялинку? Аби…
Читати далі...