logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Тростянецькі лісівники надали допомогу місцевій лікарні

«Нині немає проблем своїх чи чужих. Нині існує спільна загроза і кожен з нас може стати пацієнтом лікарні. Тому наскільки наші місцеві лікарні будуть готові надати нам необхідну допомогу, залежить не лише від них. Зараз страждає весь світ і практика європейських країн показує, що цунамі, якому мають протистояти лікарі, передбачити неможливо», - говорить т.в.о. директора Тростянецького лісгоспу Віктор Зубко.

Думки керівника підтримала профспілка та колектив підприємства і на боротьбу з коронавірусною інфекцією лісгосп надав місцевим закладам охорони здоров'я фінансову допомогу у розмірі 20 тис. грн. Ці кошти лікарні планують використати на придбання ліків та предметів першої необхідності.

Наряду з цим, у лісгоспі забезпечено проведення комплексу протиепідемічних заходів.

«Щоденно проводиться температурний скринінг працівників, для цього придбали необхідну кількість лазерних приладів для вимірювання температури. У структурних підрозділах лісгоспу встановили сенсорні дезінфектори. Забезпечили працівників індивідуальними засобами захисту: маски, спрейові дезінфектори. Придбали кварцові лампи. Систематично дезінфікуємо приміщення, проводимо необхідну роз'яснювальну роботу», - коментує керівник.

І хоча, дякувати Богові, на сьогодні в області випадків коронавірусної хвороби ще не діагностовано, та Віктор Зубко вважає, що вірус – це як пожежа у лісі, яку легше попередити, аніж загасити. Й закликає всіх виконувати рекомендації МОЗ і дбати про своє здоров'я.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ

Події:

Лісова профспілка та Громадська рада, що діє при Сумському ОУЛМГ, виступила на захист лісівників

квіт. 06, 2020
Сумське ОУЛМГ чекає на офіційні роз'яснення щодо інформації про нанесення…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

У Глухівському лісгоспі завершили весняну посадку лісу

квіт. 07, 2020
Весняна лісокультурна кампанія у Глухівському лісгоспі вже завершилась.
Читати далі...