logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

У Сумському ОУЛМГ забезпечено проведення всіх необхідних протиепідемічних заходів

Лісівники Сумщини щоденно несуть свою трудову вахту, забезпечують виконання покладених на них державною функцій з відновлення та догляду за лісом. Адже весна – це завжди для лісгоспів гаряча пора. Бо час не чекає, і в найкоротші терміни, поки земля ще наповнена вологою, необхідно провести всі роботи, пов'язані з посадкою лісу, доповненням лісових культур тощо.

- Ліс потребує щоденного догляду, - говорить начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Чигринець, - Підприємства управління проводять весь запланований на весну комплекс лісогосподарських робіт.

Щоб не наражати працівників у період карантину на небезпеку, зумовленого поширенням у світі коронавірусної інфекції, в управлінні та підпорядкованих лісгоспах забезпечено проведення всіх необхідних протиепідемічних заходів.

- В управлінні, на підприємствах розроблені відповідні плани заходів. Працівники поінформовані про небезпечність вірусу. Всім працівникам, роботу яких можна перевести на дистанційний режим, надані такі можливості. Працівники, які задіяні у безпосередніх виробничих процесах, забезпечені необхідною кількість засобів індивідуального захисту та гігієни: особисті дезінфікуючі засоби, маски тощо, - інформує начальник управління.

Систематично проводиться дезінфекція приміщень, машин і механізмів. Для зручності, ряд підприємств встановили у структурних підрозділах сенсорні дезінфікатори. Для щоденного проведення температурного скринінгу персоналу, придбані лазерні прилади для вимірювання температури. Скасовані проведення особистих прийомів громадян як в управлінні, так і у підпорядкованих лісгоспах.

Поряд з цим, на період карантину в управлінні призупинено надання адміністративних послуг з видачі щорічної контрольної картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання, прийом іспитів з отримання «Посвідчення мисливців» та запроваджено електронний режим видачі «Сертифікатів про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій».

Прес-служба Сумського ОУЛМГ

Події:

Лісова профспілка та Громадська рада, що діє при Сумському ОУЛМГ, виступила на захист лісівників

квіт. 06, 2020
Сумське ОУЛМГ чекає на офіційні роз'яснення щодо інформації про нанесення…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

У Глухівському лісгоспі завершили весняну посадку лісу

квіт. 07, 2020
Весняна лісокультурна кампанія у Глухівському лісгоспі вже завершилась.
Читати далі...