logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Фахівці Сумського ОУЛМГ перевіряють факти, оприлюднені у ЗМІ про Охтирський лісгосп

Краще раз побачити, ніж сто разів почути – ця беззаперечна істина актуальна в усі части та за будь-яких обставин. То ж кілька разів почута зі ЗМІ інформація про нібито «хабарні» справи охтирських лісівників зумовила термінову перевірку Охтирського лісгоспу фахівцями Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства.

«Для перевірки інформації, оприлюдненої у інтернет-мережі 22 січня про можливе отримання неправомірної вигоди одним з працівників Охтирського лісгоспу, наказом начальника Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства сформована комісія з п'яти чоловік, у складі якої провідні фахівці управління з економічних, фінансово-господарських, виробничих, лісогосподарських питань та юрисконсульт управління. Найближчим часом буде проведена перевірка Охтирського лісництва лісгоспу, результати якої будуть оприлюднені», - прокоментував заступник начальника управління, голова створеної комісії Євген Фролов.

Нагадаємо, у середу, 22 січня цього року, на кількох інтернет-ресурсах області (без посилання на першоджерела!) можна було побачити інформацію про те, що «цитата: Управління стратегічних розслідувань ГУНП у Сумській області та Державне бюро розслідувань викрили директора ДП «Охтирське лісове господарство» на одержанні неправомірної вигоди». Як виявилось пізніше, по-перше, мова йшла про лісничого Охтирського лісництва Охтирського лісгоспу, а по-друге, дана інформація ще не підтвердилася.

І поки відповідні структури за даним фактом перевіряють наявність самого факту, Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства до 31 січня планує завершити паралельну перевірку структурного підрозділу Охтирського підприємства.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ

Актуально:

Президент України відзначив працівників лісу державними нагородами

вер. 22, 2020
УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №397/2020 Про відзначення державними нагородами…
Читати далі...

Анонси:

Інформація щодо отримання адмінпослуг для МИСЛИВЦІВ та ЛІМІТИ!

вер. 23, 2020
У зв’язку з послабленням карантинних заходів, встановлених Кабінетом Міністрів…
Читати далі...

Події:

На Сумщині відбулися квартальні е-аукціони

вер. 28, 2020
Квартальні е-аукціони з продажу необроблених матеріалів обсягів заготівлі…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

У Кролевецькому лісомисливському господарстві провели контрольний перелік лісосіки

вер. 25, 2020
Щорічно з метою перевірки якості відведення та відбору дерев на лісосіках,…
Читати далі...