logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

На базі Тростянецького лісгоспу відбувся обласний семінар методистів відділів освіти

Днями, учнівське лісництво «Нескучанське», що діє на базі Тростянецького лісгоспу, презентувало свою діяльність на обласному семінарі методистів відділів освіти.

«На базі нашого навчального закладу відбувся обласний семінар фахівців відділів освіти. Його тематика «Інноваційна діяльність закладу освіти, як один із чинників соціалізації обдарованих дітей». Один із прогресивних методів роботи з обдарованими дітьми, який при підтримці Тростянецького лісгоспу у школі досить активно діє і розвивається, це робота учнівського лісництва. То ж із задоволенням поділились з колегами саме цим напрямком нашої діяльності», - говорить директор Тростянецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Світлана Бурлака.

Практична частина семінару проходила у центральній садибі Тростянецького лісгоспу. Своїм юним помічникам лісгосп створив чудову навчальну базу. На території садиби влаштовано клас під відкритим небом, оснащений інформаційними стендами. У Музеї лісу обласного значення, відкритому на базі лісгоспу у серпні цього року з нагоди 70 річниці Сумського ОУЛМГ, теж є навчальна кімната, укомплектована необхідним презентаційним матеріалом та сучасними технічними засобами.

Директор підприємства Віктор Зубко привітав гостей, розповів про співпрацю лісгоспу зі школою й запросив відвідати Музей лісу.

Екскурсію у музеї відвідувачам провели вихованці учнівського лісництва разом зі своїм керівником, вчителем біології Катериною Солохою.

Кульмінацією семінару став спільний урок гостей разом з дітьми у класі під відкритим небом, у ході якого його учасники визначали лікарські властивості рослин нашої місцевості.

Захід пройшов на високому організаційно-методичному рівні, про що зазначили відвідувачі у ході підбиття підсумків семінару.

«Нам приємно долучатись до такої важливої справи виховання підростаючого покоління. Адже діти – це наша зміна, наше майбутнє, тому напрямок роботи з дітьми є одним із пріоритетів нашої діяльності», - резюмував відвідини Віктор Зубко.

За інформацією прес-служби ДП «Тростянецьке ЛГ»

Актуально:

Проєкт «Ліс у смартфоні» крокує Україною

лист. 11, 2019
На сьогодні вже шість областей України підключено до політного проєкту…
Читати далі...

Анонси:

Відкриті дані Держлісагентства

лист. 11, 2019
Нагадуємо, на сайті Держлісагентства https://bit.ly/2S3RbbI Ви можете дізнатися…
Читати далі...

Події:

Вихованки учнівського лісництва «Паросток» вибороли перемогу у Всеукраїнському біологічному форумі

лист. 11, 2019
Всеукраїнський біологічний форум учнівської та студентської молоді «Дотик…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Охтирські лісівники подбали про лісових мешканців

лист. 12, 2019
Щоб зимової пори лісовим мешканцям було чим підживитися, лісівники дбають ще з…
Читати далі...