logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Колегія Сумського ОУЛМГ розглянула підсумки господарсько-фінансової діяльності

Підсумкова у ІІ кварталі поточного року колегія Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства підбила підсумки господарсько-фінансової діяльності підприємств управління.

З доповіддю про це виступив заступник начальника управління Євген Фролов.

Він зазначив, що у звітному кварталі підприємства управління забезпечили виконання основних лісогосподарських заходів, державних гарантій з оплати праці, розрахунків з бюджетом по податках і платежах до державних цільових фондів.

Роботи зі створення лісових культур проведені на площі 1020 га, створено 15 га захисних насаджень. Посіяно 9,03 га лісових розсадників, проведено доповнення лісових культур та захисних насаджень на площі 1568 га та 4096 га – доглянуто. Створено 23 га плантацій новорічних ялин й заготовлено 380 кг насіння лісових порід.

Він наголосив, що за звітний період підприємства області в цілому на 5 % (або 17,9 тис. м3 в порівнянні з минулим роком) зменшили обсяги заготівлі деревини. Всього від усіх видів рубок заготовлено 337,6 тис. м3.

У власних цехах перероблено 84 тис.м3 деревини.

З 1м3 заготовленої деревини реалізовано лісопродукції на суму 1110 грн., що на 48,5 грн. більше відповідного минулорічного показника.

Ускладнення ситуації на ринку лісопродукції суттєво вплинуло на обсяги чистого доходу від реалізації. Загальна сума реалізації склала 517,5 млн. грн., що на 2,9 млн. грн. (0,6%) менше відповідного показника минулого року. Зменшили обсяги реалізованої продукції до показника минулого року хвойні лісгоспи: Конотопський (95 %), Свеський (90%) та Середино-Будський (93 %).

Темпи приросту спостерігаються твердолистяних лісгоспах - Роменському (108%), Сумському та Тростянецькому (104 %).

Середньомісячна заробітна плата штатного працюючого склала 12,4 тис. грн. Чотири підприємства управління: Тростянецьке, Краснопільське, Охтирське та Сумське мають рівень заробітної плати вищий за середньообласний.

Планові завдання з капітальних інвестицій підприємства управління виконали, спрямувавши у розвиток власного виробництва 18,1 млн. грн. Найбільше у розвиток власної виробничої бази інвестували Тростянецький та Охтирський лісгоспи – 7 % від зароблених коштів.

Євген Фролов позитивно відзначив податкову політику сумських підприємств. Він зазначив, що впродовж звітного періоду лісгоспи загалом сплатили до бюджетів усіх рівнів і Державних цільових фондів 215,9 млн. грн. З розрахунку на кубометр заготовленої деревини сума податку склала 639 грн., ріст на 20 грн. до минулого року. З однієї гривні реалізованої продукції підприємства сплатили 42 % податків.

Та негативом у роботі підприємств він назвав тенденцію до збільшення дебіторської заборгованості, що суттєво впливає на загальний фінансовий стан лісгоспів. При цьому він привів приклад Роменського лісгоспу, який не лише не зменшив залишки коштів, а на 20 % збільшив їх, виконавши при цьому всі фінансові зобов’язання, як перед державою так і перед працівниками.

Підсумовуючи доповідь, начальник Сумського ОУЛМГ Віктор Чигринець наголосив, що, враховуючи непросту ситуацію, яка виникла на ринку лісопродукції, всі підприємства управління доклали зусиль для забезпечення стабільної роботи, не допустили виникнення заборгованості з оплати праці та сплаті податків. Також начальник управління наголосив на персональній відповідальності директорів за дебіторську заборгованість та виконання всього комплексу заходів річного плану роботи.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ

Актуально:

«Ліс у смартфоні» покриває все більшу частину України, - Андрій Заблоцький

січ. 23, 2020
Уже мешканці 16 областей України можуть перевірити онлайн законність заготівлі…
Читати далі...

Анонси:

Увага! «ProZorro.Продажі»!

січ. 23, 2020
Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства інформує, що…
Читати далі...

Події:

Фахівці Сумського ОУЛМГ перевіряють факти, оприлюднені у ЗМІ про Охтирський лісгосп

січ. 24, 2020
Краще раз побачити, ніж сто разів почути – ця беззаперечна істина актуальна в…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

У Шосткинському лісгоспі відбулась профспілкова конференція

січ. 24, 2020
«Зараз лісова галузь переживає складні часи. Господарства відчули дефіцит…
Читати далі...