logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Сумські лісівники підбили підсумки трудового суперництва

Підсумкова у ІІ кварталі колегія Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства традиційно визначила переможців трудового суперництва.

ЇЇ засідання відбулось у п'ятницю, 12 липня, на базі Середино-Будського лісгоспу. Головним питанням повістки денної стали підсумки господарсько-фінансової діяльності підприємств управління у І півріччі 2019 року. Про це доповів заступник начальника управління Євген Фролов.

За підсумками комплексу лісогосподарської та фінансової діяльності й визначали переможців трудового суперництва. Наказ про це озвучив голова обкому профспілки працівників лісового господарства Михайло Шпакович.

Переможцем трудового суперництва став Тростянецький лісгосп (директор Віктор Зубко). Останніми роками підприємство стабільно утримує свої позиції у трійці кращих. Лісгосп відзначається відмінною культурою виробництва, високою якістю лісових насаджень та розвитком рекреаційної діяльності. На сьогодні Тростянецька база «Лісовичок» стала улюбленим місцем відпочинку тисячам відпочиваючих. А Литовське лісництво, на території лісового фонду якого і знаходиться ця рекреаційна ділянка, потрапило до трійки кращих у Всеукраїнському конкурсі «На краще лісництво». Про це, вручаючи директору підприємства Віктору Зубку вимпел переможця, зазначив начальник Сумського ОУЛМГ Віктор Чигринець.

На другій сходинці підсумкової таблиці розташувався переможець трудового суперництва І кварталу цього року Сумський лісгосп (директор Микола Сороколіт).

Третє місце здобув Краснопільський лісгосп (директор Віктор Мороз).

Прес-служба Сумського ОУЛМГ

Актуально:

На Сумщині відкрили музей лісу

серп. 19, 2019
Сумські лісівники розширюють мережу просвітницьких осередків лісівничого…
Читати далі...

Анонси:

30 серпня - Всеукраїнські конкурс-змагання вальників лісу

серп. 23, 2019
30 серпня 2019 року на базі державного підприємства «Тетерівське лісове…
Читати далі...

Події:

Обласні змагання вальників лісу пройшли у Краснопільському лісгоспі

серп. 23, 2019
Професія вальника лісу входить у п’ятірку найбільш небезпечних у світі. Адже,…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Державне підприємство «Шосткинське лісове господарство» визнане найкращим в районі

серп. 23, 2019
Сьогодні, 23 серпня, в актовій залі Шосткинської районної державної…
Читати далі...