logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Сумські лісівники підбили підсумки трудового суперництва

Підсумкова у ІІ кварталі колегія Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства традиційно визначила переможців трудового суперництва.

ЇЇ засідання відбулось у п'ятницю, 12 липня, на базі Середино-Будського лісгоспу. Головним питанням повістки денної стали підсумки господарсько-фінансової діяльності підприємств управління у І півріччі 2019 року. Про це доповів заступник начальника управління Євген Фролов.

За підсумками комплексу лісогосподарської та фінансової діяльності й визначали переможців трудового суперництва. Наказ про це озвучив голова обкому профспілки працівників лісового господарства Михайло Шпакович.

Переможцем трудового суперництва став Тростянецький лісгосп (директор Віктор Зубко). Останніми роками підприємство стабільно утримує свої позиції у трійці кращих. Лісгосп відзначається відмінною культурою виробництва, високою якістю лісових насаджень та розвитком рекреаційної діяльності. На сьогодні Тростянецька база «Лісовичок» стала улюбленим місцем відпочинку тисячам відпочиваючих. А Литовське лісництво, на території лісового фонду якого і знаходиться ця рекреаційна ділянка, потрапило до трійки кращих у Всеукраїнському конкурсі «На краще лісництво». Про це, вручаючи директору підприємства Віктору Зубку вимпел переможця, зазначив начальник Сумського ОУЛМГ Віктор Чигринець.

На другій сходинці підсумкової таблиці розташувався переможець трудового суперництва І кварталу цього року Сумський лісгосп (директор Микола Сороколіт).

Третє місце здобув Краснопільський лісгосп (директор Віктор Мороз).

Прес-служба Сумського ОУЛМГ

Актуально:

Голова Держлісагентства розповів про концепцію змін у лісовій галузі

січ. 15, 2020
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук висловив переконання, що «нахабне…
Читати далі...

Анонси:

До уваги громадськості

січ. 13, 2020
28 січня 2020 року відбудеться публічний звіт начальника Сумського обласного…
Читати далі...

Події:

Громадське обговорення концепцій державної політики у сферах енергетики та захисту довкілля

січ. 17, 2020
Програмою діяльності Уряду передбачено, що Мінекоенерго відповідальне за…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

У Шостці відкрили пункт прийому новорічних деревець

січ. 17, 2020
Використати новорічне деревце з користю закликають мешканців міста Шостка. Для…
Читати далі...