logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Сумські лісгоспи планують продовжити будівництво лісових доріг

Цього року на Сумщині до карти лісових доріг додасться майже 14 кілометрів.Про це повідомив начальник відділу використання лісових ресурсів та маркетингуВасиль Коломієць.

 

«Підприємства Сумського ОУЛМГ взяли зобов'язання збудувати у 2019 році 13,7 км доріг з твердим покриттям та 16,2 км ґрунтового покриття», - деталізує начальник відділу.

 

Будівництво лісових доріг проводиться за кошти підприємств. Минулого року лісгоспи виконали план будівництва на 117 %, збудувавши загалом 21 км доріг з твердим покриттям та 16,4 км земляного полотна (115 %).

 

Лідером минулорічного будівництва став Середино-Будський лісгосп. За сезон у лісах, під порядкових підприємству, додалося понад 4 км лісових доріг з твердим покриттям.

 

Цього року плани лісгоспів по будівництву лісових шляхів майже рівні. Найбільше – 1,8 км планують збудувати шосткинські лісівники; 1,7 км лісових доріг з твердим покриттям у планах Свеського лісгоспу та по 1,5 км планується спорудити у Сумському та Тростянецькому підприємствах.

 

По будівництву ґрунтового покриття найбільші зобов'язання у Свеського лісгоспу – 7 км.

 

Довідково. Почали будувати лісові шляхи сумські лісівники ще у 2008 році. На даний час на дорожній лісовій карті області понад 270 км лісових доріг, які поряд з лісогосподарськими функціями відіграють і велике соціальне значення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба Сумського ОУЛМГ

Актуально:

Держлісагентство: У лісах проведено 16,2 тис. рейдів з попередження незаконних рубок

черв. 02, 2020
За 5 місяців 2020 року створено та діє 810 мобільних рейдових груп з лісівників…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Майстри сувенірного цеху Сумського лісгоспу виготовляють з дерева окраси для саду

черв. 04, 2020
Вже понад сорок років радують людей своїми виробами майстри сувенірного цеху…
Читати далі...