logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

У ході акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» у Свеському лісгоспі створили 11 га лісу

Допоможемо зробити наш край чистішим і зеленішим! – під таким патріотичним галом пройшла акція «Майбутнє лісу у твоїх руках у Свеському лісгоспі. Впродовж місяця свеські лісівники організували ряд просвітницьких та практичних заходів з благоустрою та посадки лісу, у яких громадськість брала активну участь.

Головна подія акції відбулась у Свеському лісництві лісгоспу. Учасники трудового десанту заліснювали площу у 1,8 га. До посадки лісу долучились вчителі та учні Свеських шкіл - учнівське лісництво «Полісся» та учнівське лісництво «Крокус» та працівники Ямпільської районної ради на чолі з головою ради Ольгою Губар. Трудився на посадці лісу і весь адміністративний персонал лісгоспу разом з директором підприємства Олегом Закусило.

«Мета акції – це виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень та підвищення довіри до діяльності лісогосподарських підприємств. Крім головного заходу Акції - створення лісових насаджень, лісівники підприємства проводять роз’яснювальну роботу серед населення та молоді, проводять зустрічі з громадами щодо важливості збереження та примноження лісів. Також проводяться лекції з учнями на природоохоронну тематику, правила поведінки в лісі, тощо», - говорить директор Свеського лісгоспу Олег Закусило. Запевняє, що з кожним роком громадськість, дійсно, стає свідомішою, до лісо посадкових робіт залучається з великим задоволенням. Адже ж працюють у своєму краї, за для його майбутнього, для своїх онуків і правнуків.

За весь час акції її учасники допомогли лісгоспу створити 11 га лісових насаджень, що є найбільшим в області показником.

Всього ж цієї весни Свеський лісгосп виконав план по створенню лісових культур на 117% (створено 103 га при плані 88) та на 117 га провів доповнення (100% до плану).

За інформацією прес-служби ДП «Свеське ЛГ»

Актуально:

Держлісагентство: У лісах проведено 16,2 тис. рейдів з попередження незаконних рубок

черв. 02, 2020
За 5 місяців 2020 року створено та діє 810 мобільних рейдових груп з лісівників…
Читати далі...

Події:

У Держлісагентстві обговорили законопроект про удосконалення законодавства у сфері лісових відносин

черв. 03, 2020
Сьогодні Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Конотопські лісівники затримали браконьєра

черв. 02, 2020
У лісових масивах Конотопського лісгоспу затримали браконьєра. Подія сталася у…
Читати далі...