logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

На Сумщині Роменське «Совенятко» долучилось до Акції «Саджаємо калину – відроджуємо Україну»!

«Саджаємо калину – відроджуємо Україну»! З таким девізом і думками відбувся сьогодні наш захід біля Бацманівської криниці, що на Роменщині.

Там висадили 20 кущів «червоногронної» і 20 - чорноплідної горобини. Вирішили, що, коли насадження виростуть, то ландшафт нагадуватиме наш Прапор. Бо зараз він і справді червоно-чорний від крові та смутку, від втрат українського цвіту нації…», - написав у своїй сторінці Фейсбуку Анатолій Свирид - доброволець, учасник бойових дій. Один з кіборгів, які до останнього стояли за Донецький аеропорт. Позивний - Спартанець. Був поранений в бою і потрапив у полон, але вижив і повернувся. Нині очолює громадську організацію «Серця Кіборгів», яка і стала організатором такого заходу.

На запрошення ГО до цієї благородної справи долучились вихованці учнівського лісництва «Совенятко» Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів, що діє на базі Роменського лісгоспу. Акція відбувалася у неділю, 14 квітня, на території Бацманівської селищної ради Роменського району, в лісі, біля Бацманівської криниці.

«Діти з учнівського лісництва «Совенятко» Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11, як професійні лісівники: знають де саджати, як, на яку глибину. Швидко зорієнтувалися на місцевості і стали до роботи. Дуже вдячний директору цієї школи Викторії Зеленській, її педагогам, які у свій законний вихідний приїхали разом з дітьми; батькам, які відпустили дітлахів для хорошої справи. І Роменському лісгоспу, працівники якого прививають у цих дітей любов до природи. До речі, наші саджанці ми теж придбали у лісгоспі. У них на території самого підприємства вирощують скільки декоративних культур, що найвибагливіші ландшафтні дизайнери зможуть придбати собі будь-що до смаку. Рекомендую відвідати!», - зазначив Анатолій Свирид.

«Учасники Акції висаджували кущі калини та горобини чорноплідної. Саме ці рослини, є генетичним зв’язком з батьківською землею, отчим краєм, рідною домівкою. Вони - символ мужності й незламності духу наших захисників в боротьбі за незалежність рідної країни», - поділилась враженням від зробленої доброї справи керівник учнівського лісництва Вікторія Зеленська.

Кожен з учасників Акції щиро вірить, говорять організатори, що війна завершиться, відважні діти України повернуться до рідних домівок з перемогою і відновлять віру українського народу. А восени кетяги червоної калини та чорної горобини будуть нагадувати українцям про героїзм наших воїнів-земляків.

За інформацією прес-служби Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Актуально:

Науковці на міжнародному рівні обговорюють проблему всихання сосни

черв. 25, 2019
Два дні – 12 й 13 червня – науковці України, Білорусі, Польщі, Німеччини та…
Читати далі...

Анонси:

До уваги мисливців!

трав. 29, 2019
Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства повідомляє,…
Читати далі...

Події:

Роменські лісівники зупинили крадіжку лісу

черв. 27, 2019
Літо повноправним господарем панує по всій території України, допомагаючи…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

У Бишкінському розсаднику прополюють посіви

черв. 27, 2019
Розсадник Бишкінського лісництва Лебединського лісгоспу забезпечує якісним…
Читати далі...