logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

У Сумському ОУЛМГ новий заступник начальника

У Сумському обласному управлінні лісового та мисливського господарства нове призначення. На вакантну посаду заступника начальника управління з економічних питань призначено Євгена Фролова.

 

У Сумському ОУЛМГ Євген Фролов працює з 2002 року. До призначення на посаду заступника начальника працював заступником начальника відділу бухгалтерського обліку та економіки управління.

 

Біографічна довідка

 

Євген Михайлович Фролов народився 10 жовтня 1979 року у м. Суми. У 2002 році закінчив економічний факультет Сумського Національного аграрного університету та був призначений на посаду провідного економіста управління (на той час державного лісогосподарського об'єднання «Сумиліс»).

 

 

У період з 2005 по 2013 рік працював головним спеціалістом відділу економіки, обліку та контролю, начальником відділу економіки та фінансів та заступником начальника відділу маркетингу, економіки та фінансів Сумського обласного управління лісового господарства.

 

З 2013 року обіймав посаду заступника начальника відділу бухгалтерського обліку та економіки Сумського обласного управління лісового господарства.

 

10 грудня 2018 року успішно пройшов конкурсний відбір та з 26 лютого 2019 року призначений на посаду заступника начальника управління.

 

 

Прес-служба Сумського ОУЛМГ

Події:

У справах про самовільні порубки деревини на Волині - масштабні обшуки та затримання

трав. 27, 2020
На Волині йде запекла боротьба з дубокрадами. Протягом останніх декількох…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Краснопільські лісівники висіяли близько 5000 кг лісового насіння

трав. 27, 2020
Як і все живе на землі, ліс виростає з насінини. Якщо порівняти доросле дерево…
Читати далі...