logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

На Сумщині акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» розпочинає свою ходу

На Сумщині стартувала Всеукраїнська акція Державного агентства лісових ресурсів «Майбутнє лісу у твоїх руках». ЇЇ початок традиційно співпадає з Міжнародним днем лісів, що відзначається міжнародною спільнотою 21 березня. Триватиме Акція впродовж місяця - до Дня довкілля.

 

 

«Щорічно підприємства Сумського обласного управління лісового та мисливського господарствависаджують більшетисячі гектарів лісу. Весна – це найкращий період для посадки, але дуже короткий, адже треба встигнути посадити кожен сіянець у вологу землю. Щоб впоратись з цією кропіткою роботою вчасно, в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» до посадки лісу активно залучається громадськість», - говорить начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Чигринець.

 

До слова, минулорічна Акція встигла за місяць заглянути у найвіддаленіші куточки області. Шкільна і учнівська молодь, представники органів влади, місцевого самоврядування, інших державних установ, медійники і просто небайдужі люди охоче долучалися до весняної лісокультурної кампанії, чим допомогли лісогосподарським підприємствам Сумського ОУЛМГ створити 46 га лісу.

 

На час цьогорічної Акції плани сумських лісівників не менш амбітні. Поряд з практичною роботою у лісі планується проведення ряду заходів пізнавального характеру: екскурсій, квестів, музейних і лісових уроків, а також традиційний конкурс дитячої творчості «Людина та ліс».

 

«Цьогорічна Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» відзначає в області чотирнадцяту річницю. За тринадцять попередніх років її учасниками стали понад 500 тисяч школярів, представників влади та громадських організацій, вони висадили вісім з половиною мільйонів сіянців на загальній площі майже півтори тисячі гектарів», - продовжує начальник управління.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба Сумського ОУЛМГ

Анонси:

В Україні відбудеться І Міжнародна конференція з безпеки праці на підприємствах лісової галузі

трав. 11, 2019
13-15 травня 2019 року в Києві та області відбудеться І Міжнародна конференція…
Читати далі...

Події:

Впровадження в лісгоспах ризикоорієнтованого підходу в охороні праці дало результат, - Володимир Бондар

трав. 14, 2019
З метою зниження виробничого травматизму в 2017 році на державних підприємствах…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Керівник Сумського ОУЛМГ з робочим візитом відвідав підрозділи «Свеського лісгоспу»

трав. 17, 2019
Важливою умовою якісної роботи, росту прибутковості лісогосподарських…
Читати далі...