logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

На Сумщині акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» розпочинає свою ходу

На Сумщині стартувала Всеукраїнська акція Державного агентства лісових ресурсів «Майбутнє лісу у твоїх руках». ЇЇ початок традиційно співпадає з Міжнародним днем лісів, що відзначається міжнародною спільнотою 21 березня. Триватиме Акція впродовж місяця - до Дня довкілля.

 

 

«Щорічно підприємства Сумського обласного управління лісового та мисливського господарствависаджують більшетисячі гектарів лісу. Весна – це найкращий період для посадки, але дуже короткий, адже треба встигнути посадити кожен сіянець у вологу землю. Щоб впоратись з цією кропіткою роботою вчасно, в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» до посадки лісу активно залучається громадськість», - говорить начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Чигринець.

 

До слова, минулорічна Акція встигла за місяць заглянути у найвіддаленіші куточки області. Шкільна і учнівська молодь, представники органів влади, місцевого самоврядування, інших державних установ, медійники і просто небайдужі люди охоче долучалися до весняної лісокультурної кампанії, чим допомогли лісогосподарським підприємствам Сумського ОУЛМГ створити 46 га лісу.

 

На час цьогорічної Акції плани сумських лісівників не менш амбітні. Поряд з практичною роботою у лісі планується проведення ряду заходів пізнавального характеру: екскурсій, квестів, музейних і лісових уроків, а також традиційний конкурс дитячої творчості «Людина та ліс».

 

«Цьогорічна Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» відзначає в області чотирнадцяту річницю. За тринадцять попередніх років її учасниками стали понад 500 тисяч школярів, представників влади та громадських організацій, вони висадили вісім з половиною мільйонів сіянців на загальній площі майже півтори тисячі гектарів», - продовжує начальник управління.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба Сумського ОУЛМГ

Актуально:

Колегія Держлісагентства доручила посилити роботу зі ЗМІ та громадськістю

черв. 27, 2019
Сьогодні під головуванням заступника Голови Державного агентства лісових…
Читати далі...

Анонси:

Відкриті дані Держлісагентства

лип. 17, 2019
Нагадуємо, на сайті Держлісагентства https://bit.ly/2S3RbbI Ви можете дізнатися…
Читати далі...

Події:

За І півріччя цього року сумські лісгоспи сплатили близько 216 млн. грн. податкових платежів

лип. 18, 2019
«За підсумками роботи 6 місяців наші підприємства сплатили до бюджетів усіх…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

У Роменському лісгоспі проводять рубки догляду за молодим лісом

лип. 19, 2019
Від посадки до переходу у стиглі деревостани ліс потребує особливого догляду.…
Читати далі...