logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Сумські лісівники визначили переможців трудового суперництва

Перша у 2019 році колегія Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства визначила переможців трудового суперництва серед державних лісогосподарських підприємств управління за результатами їх роботи у минулому році.

 

 

Перше місце зайняв Тростянецький лісгосп (директор Віктор Зубко). Підприємство відоме в області єдиним серед споріднених підприємств управління рекреаційним комплексом «Лісовичок» та одним з трьох в області розсадником декоративних порід. У лісгоспі найбільш оновлений фонд основних засобів, підприємство відзначається відмінною культурою виробництва, передує по сумі капітальних інвестиції, податкових платежів до бюджету та рівню заробітної плати. У минулому році у лісгоспі оптимізовано адміністративно-господарську мережу та відкрито Офіс лісництв, а також встановлено сучасний лісонасіннєвий комплекс. Про це, вручаючи директору підприємства Віктору Зубку вимпел переможця, зазначив начальник Сумського ОУЛМГ Віктор Чигринець.

 

 

На другій сходинці підсумкової таблиці розташувався флагман переробки на Сумщині – Кролевецьке лісомисливське господарство (директор Олександр Посошенко). Начальник управління відзначив роботу лісгоспу по впровадженню сучасних технологій та модернізації виробничих процесів. Минулоріч на підприємстві на розширили сушильне господарство та провели процедуру сертифікації лісів за міжнародними стандартами.

 

 

Третє місце здобув Роменський лісгосп (директор Олег Салов). Вітаючи роменських лісівників, начальник управління зазначив, що потрапити до трійки кращих – для Роменського лісгоспу справжня подія, яка заслуговує особливої уваги. За останні 20 років Роменський лісгосп серед лідерів вперше. Віктор Петрович відзначив системну прогресивну діяльність підприємства за всіма напрямками лісогосподарського виробництва, впровадження у виробництві передового досвіду та використання сучасних практик і механізмів, що у підсумку дало вагомі результати.

 

 

Прес-служба Сумського ОУЛМГ

Актуально:

Держлісагентство вживає низку заходів для запобігання виникненню лісових пожеж

квіт. 12, 2019
Основними причинами виникнення пожеж є порушення населенням правил пожежної…
Читати далі...

Анонси:

23 квітня - засідання колегії Сумського ОУЛМГ

квіт. 18, 2019
У вівторок, 23 квітня 2019 року, відбудеться засідання колегії Сумського…
Читати далі...

Події:

Сумські лісгоспи відновили до 1000 га лісу

квіт. 22, 2019
Сприятливі погодні умови цьогорічної весни дали змогу сумським лісівникам не…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

У Міжнародний день Землі Глухівський лісгосп зустрічав майбутню лісівничу зміну

квіт. 22, 2019
Із нагоди Міжнародного дня Землі до Державного підприємства «Глухівське лісове…
Читати далі...