logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Колегія Сумського ОУЛМГ розглянула питання лісовпорядкування

alt

На засіданні колегії Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства, що відбулось 24 червня, особливу увагу було приділено питанню організації лісовпорядкування в державному лісовому фонді області.

«Питання, яке ми сьогодні виносимо на розгляд колегії, особливо актуальне, адже по тому, як ми проведемо лісовпорядкування сьогодні, лісова галузь області працюватиме впродовж десяти наступних років», - наголосив у ході розгляду питання начальник Сумського ОУЛМГ Віктор Чигринець.

Про стан організації лісовпорядкування, формування геоінформаційних баз даних, ведення державного лісового кадастру та обліку лісів доповів начальник відділу лісового господарства Анатолій Омельченко.

Він повідомив, що десятирічний термін дії матеріалів базового лісовпорядкування спливає у 2018 році, то ж для розробки нових проектів організації лісогосподарської діяльності в державних підприємствах області з 2019 по 2029 рік необхідно впродовж 2017 року провести планові лісовпорядні роботи. Готуватися до проведення базового лісовпорядкування лісгоспи мають завчасно, вже в цьому році необхідно провести всі роботи по зйомці перетинів квартальних просік. Як позитивний приклад, дана робота вже розпочата у Свеському лісгоспі (директор Закусило О.М.), а в Середино-Будському  лісгоспі - навіть завершена (директор Плужников О.М.). 

Також він зазначив, що важливою умовою проведення базового лісовпорядкування є розрубка розчистка квартальних просік та, за необхідності, заміна квартальних стовпів з оформленням їх належним чином.

У підсумку розгляду даного питання начальник Сумського ОУЛМГ Віктор Чигринець акцентував увагу директорів лісгоспів на оперативному проведенні робіт по зйомці квартальних просік та оформленні правовстановлюючих документів, як на землі держлісфонду, так і на землі, заліснені за проектами консервації.

alt

alt

alt

Прес-служба Сумського ОУЛМГ

Актуально:

Колегія Держлісагентства доручила посилити роботу зі ЗМІ та громадськістю

черв. 27, 2019
Сьогодні під головуванням заступника Голови Державного агентства лісових…
Читати далі...

Анонси:

Відкриті дані Держлісагентства

лип. 17, 2019
Нагадуємо, на сайті Держлісагентства https://bit.ly/2S3RbbI Ви можете дізнатися…
Читати далі...

Події:

За І півріччя цього року сумські лісгоспи сплатили близько 216 млн. грн. податкових платежів

лип. 18, 2019
«За підсумками роботи 6 місяців наші підприємства сплатили до бюджетів усіх…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

У Роменському лісгоспі проводять рубки догляду за молодим лісом

лип. 19, 2019
Від посадки до переходу у стиглі деревостани ліс потребує особливого догляду.…
Читати далі...