logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Лист Держлісагентства на виконання Указу Президента України від 07.06.2021 № 228/2021 «Про деякі заходи щодо збереження і відтворення лісів» на особистому контролі начальника Сумського ОУЛМГ Віктора Чигринця.

Підсумкова у І цьогорічному півріччі колегія Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства проаналізувала фінансово-господарську діяльність держлісгоспівза цей період та визначила переможців з трудового суперництва.

«У І півріччі цього року держлісгоспи Сумського обласного управління лісового та мисливського господарствасплатили до зведеногобюджету і Державних цільових фондів 260,3 млн. грн. податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 35,5 млн. грн. більше за відповідний період 2020 року», - це повідомив на засіданні колегії управління, що відбулось у п'ятницю, 30 липня, заступник начальника Сумського ОУЛМГ Євген Фролов у своїй доповіді про підсумки господарсько-фінансової діяльності підприємств управління у І півріччі.

Зовсім скоро, а саме у суботу, 7 серпня, у мисливських угіддях підвідомчих підприємств Сумського обласного управління лісового та мисливського господарствавідкривається сезон полювання на пернату дичину.

«Усі європейські країни вже давно проводять національні лісові інвентаризації за 5-річним циклом. В Україні такий процес запроваджується вперше. Тепер держава отримає достовірну інформацію про площу лісів, реальні запаси деревини, обсяг приросту, санітарний стан,  обсяги мертвої деревини, стан поновлення лісу тощо», - говорить начальник відділу лісового господарства Сумського ОУЛМГ Анатолій Омельченко.

Професія вальника лісу входить у п’ятірку найбільш небезпечних у світі. За словами самих лісорубів, при виконанні лісорубних робіт небезпека може очікувати, як то кажуть, за будь-яким деревом. Спричиняти травми можуть різні фактори: і гілки, що можуть випадково втрапити в око чи розсікти обличчя, і стовбури, що можуть упасти у незазначеному напрямку. Та й сама бензопила не є безпечним інструментом. Щоб орудувати нею, потрібні неабиякі навички і вміння.

Сторінка 1 із 98

Актуально:

Сумські лісівники підсумували роботу за І півріччя

серп. 02, 2021
У п'ятницю, 30 липня, у Сумському обласному управлінні лісового та мисливського…
Читати далі...

Анонси:

До уваги споживачів!

лип. 27, 2021
Сумське ОУЛМГ інформує споживачів, що протягом ІІІ-ого кварталу 2021 р.…
Читати далі...

Події:

У Сумській ОДА обговорювалось питання пошуку земель для створення нових лісів

серп. 03, 2021
Лист Держлісагентства на виконання Указу Президента України від 07.06.2021 №…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Конотопські лісівники мульчують тирсою молоді лісові насадження

серп. 02, 2021
Літо - спекотна пора для лісівників. Бо щоб встигнути провести весь комплекс…
Читати далі...