logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

На Сумщині Володимир Бондар побував у збудованій лісівниками каплиці

Перебуваючи на Сумщині з робочим візитом, заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар відвідав ландшафтний заказник місцевого значення урочище «Образ» Велико-Бобрицького лісництва Краснопільського лісгоспу.

Саме там знаходиться збудована сумськими лісівниками каплиця на честь Святителя Миколая Мир-Лікійського чудотворця.

Нагадаємо, урочище «Образ» добре відоме не лише місцевим мешканцям, а й знане далеко за межами області цілющим джерелом, що знаходиться у лісовому масиві лісництва. Його історія сягає глибини 18 століття. Саме цим часом датовані перші архівні згадки про джерело. Вони розповідають, що за царських часів місцева поміщиця Рахманова збудувала поблизу джерела каплицю. Та за часів атеїстичної пропаганди лісова святиня зрівнялася з землею. Історія відродження джерела розпочалася у 2005 році. Тоді лісівники розчистили криницю та облагородили місце, зробивши його доступним для людей. А у 2016 році - поставили останню крапку у цій благородній справі, спорудивши на узліссі каплицю. Відкриття святині відбулося у лісове свято – День працівника лісу. Її першими відвідувачами стали директори лісгоспів на чолі з начальником Сумського обласного управління Віктором Чигринцем.

Володимир Бондар побував у каплиці та на святому джерелі. Лісничий Велико-Бобрицького лісництва Ігор Козловський та настоятель каплиці протоієрей Роман Кулішов розповіли головному лісівнику України історію урочища.

«Знати історію, мати повагу до традицій свого народу – це мати повагу до себе і мати право називати себе українцем. Приємно, що лісівники сумщини активно долучаються до відродження духовності у нашій державі. Ви, дійсно, робите велику справу», - сказав Володимир Налькович.

Під час відвідування дендропарку та лісового розсадника Велико-Бобрицького лісництва, Володимир Бондар відзначив роботу Краснопільських лісівників у напрямку розширення видового складу декоративного посадкового матеріалу.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ

Актуально:

З 2019 року запроваджуються нові національні стандарти якості деревини, гармонізовані з європейськими

груд. 07, 2018
Лісовій громаді держави та господарюючим структурам, які використовують у…
Читати далі...

Анонси:

Лісогосподарські підприємства Сумського ОУЛМГ запрошують за новорічними ялинками

груд. 07, 2018
У лісогосподарських підприємствах Сумського обласного управління лісового та…
Читати далі...

Події:

Рейдова бригада Конотопського лісгоспу «вполювала» браконьєрів

груд. 11, 2018
Про це повідомив начальник відділу охорони і захисту лісу Конотопського…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Лебединські лісівники показали школярам як ростуть ялинки

груд. 11, 2018
Вихованці учнівського лісництва «Дубок», що діє на базі Лебединського лісгоспу…
Читати далі...