logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Тростянецькі лісівники завершили посадку лісу

Тростянецький лісгосп завершив весняну лісокультурну кампанію, виконавши взяті планові зобов'язання по посадці лісу на 100 %.


«В період весняної посадки лісу ми планували створити 60 га лісових культур та 5 га захисних насаджень, а також провести доповнення лісових культур на площі 90 га. Роботи по посадці вже завершені. Всього ж у планах року створення лісових культур на площі 75 га та проведення доповнення на площі 180 га. Заліснюємо не лише зруби минулого року, а й цьогорічні», - коментує лісокультурну кампанію директор підприємства Віктор Зубко.


Для того, щоб заліснити такі території, лісгосп виростив 800 тисяч штук стандартних сіянців. А щоб у наступному році було чим відтворювати лісові насадження, на підприємстві заготовили 8339 кг лісового насіння.


«Насіння сосни звичайної заготовляємо на клонових лісонасіннєвих плантаціях. Це насіння поліпшеної якості, бо береться від кращих дерев, та і адаптоване до місцевих кліматичних умов. Жолудь дуба звичайного заготовляємо на постійних лісонасіннєвих ділянках. Все насіння проходить перевірку лісонасіннєвою інспекцією. Вирощуємо посадковий матеріал у постійних або тимчасових розсадниках. Вони є у кожному лісництві», - продовжує Віктор Зубко.


Окрім основних лісоутворю­ючих порід, таких як сосна звичайна, ялина, дуб звичайний, вільха, липа тростянецькі лісівники вирощують декоративний матеріал. У Литовському лісництві підприємства знаходиться один з кращих в області постійних розсадників, що спеціалізується на вирощенні екзотів. Їх широкий асортимент здатний задовольнити найвибагливіші смаки.


«Беруть і для озеленення приватних садиб, і для ландшафтного дизайну паркових, офісних територій», - говорить директор підприємства.


Та найбільшою радістю лісівників, є те, що їх праця привертає увагу молодого покоління. У Тростянці здавна дбають про те, щоб виростити достойну собі зміну. На базі підприємства, у Нескучанському і Краснянському лісництвах, діє два шкільні лісництва. Їх вихованці не лише знають теорію лісівництва, але й застосовують набуті знання на практиці.


«Приємно, що останнім часом все більше молоді долучається до процесу відновлення лісу. Вони – активні учасники акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Так діти пізнають радість спілкування з природою», - продовжує керівник.


Цьогорічної весни разом з працівниками Тростянецького підприємства та підростаючим покоління на посадці лісу працювали вчителі та керівники Тростянецької районної державної адміністрації. Висаджували сосни у лісовому фонді Нескучанського та Тростянецького лісництв лісгоспу.


За інформацією прес-служби ДП «Тростянецьке ЛГ»


Актуально:

Ми відкриті до перевірок і готові конструктивно працювати, - Володимир Бондар на Житомирщині

серп. 10, 2018
Сьогодні, перебуваючи з робочою поїздкою на Житомирщині, заступник Голови…
Читати далі...

Анонси:

Анонс. Готується засідання президії обкому профспілки працівників лісового господарства

серп. 10, 2018
Розширене засіданняпрезидії (Комітету) обласної організації профспілки…
Читати далі...

Події:

Сумська лісівнича профспілка підсумувала виконання колективних угод за І півріччя цього року

серп. 16, 2018
На пленумі обласної організації профспілки працівників лісового господарства,…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Короїд наступає – громадськість лютує

серп. 16, 2018
Наразі, лісівники Сумського лісгоспу, без перебільшення, опинилися між молотом…
Читати далі...