logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Кролевецькі лісівники Сумського ОУЛМГ інвестували кошти у реконструкцію котельні

У ДП «Кролевецьке ЛМГ» Сумського ОУЛМГ реконструювали котельню Грузчанського цеху переробки деревини та Грузчанського лісництва. Придбання і встановлення нового котла обійшлося лісгоспу майже в 1,8 млн. грн., та підприємство за цим не шкодує, адже в план і ефективності він перевершує свого попередника.

До реконструкції котельня Грузчанського цеху переробки деревини та Грузчанського лісництвапрацювала на базі котла «Лана», встановленого ще на початку двохтисячних. Його мала потужність та часткова зношуваність змусив кролевецьких лісівників зайнятися реконструкцією котельні. При виборі нового обладнання перевагу віддали вітчизняним виробникам і замість старенького котла придбали потужний економічний водогрійний комплекс КТУ – 800 харківського виробництва потжністю 800 квт. Його потужність дозволяєо бігрівати: виробничі приміщення, автогараж, цех переробки деревини, забезпечувати роботу сушильної камери тощо, загальна площа опалювальних приміщень склала1500 м2, але можливості його набагато більші до 8000м2.

«Котел багатофункціональний, він працює як на тирсі, так і на інших видах палива (дровах, пелетах, щепі з фракцією дрібнення до30 мм)та вологістю до 25-45 %, на тирсі працює в автоматичному режимі. Він економний у використанні, на годину роботи він потребує 0,4 куб. м (0,1-0,12 т) тирси, обслуговується одним оператором», - характеризує придбання директор Кролевецького лісгоспу О.В. Посошенко.

Витрачені на придбання та встановлення обладнання кошти підприємство розраховує повернути вже за три роки. Потужність котла дозволяє встановити додатково ще сушильні камери. То ж вклавши кошти у тепло, лісгосп не лише виконав цьогорічні зобов'язання з капітальних інвестицій, а й у перспективі матиме змогу ці кошти заощаджувати та збільшити виробничу потужність підприємства.

За інформацією прес-служби ДП «Кролевецьке ЛМГ»


Актуально:

На колегії Держлісагентства наголосили на необхідності законодавчого вирішення проблем лісової галузі

трав. 23, 2019
У смт Олександрівці на базі Кіровоградського обласного управління лісового та…
Читати далі...

Анонси:

28 травня - засідання колегії Сумського ОУЛМГ

трав. 23, 2019
У вівторок, 28 травня 2019 року, на базі Конотопського лісгоспу відбудеться…
Читати далі...

Події:

У Сумському ОУЛМГ збиралися відповідальні лісгоспів за роботу з громадськістю на ЗМІ

трав. 24, 2019
«Вся діяльність лісівників надзвичайно розтягнута в часі. Щоб побачити кінцевий…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Роменський лісгосп визнано кращим з охорони праці

трав. 24, 2019
Роменські лісівники дістали відзнаку на міському огляді-конкурсі з охорони…
Читати далі...