logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

На святі Останнього дзвоника Роменський лісгосп отримав грамоту

На святі Останнього дзвоника Роменському лісгоспу вручили Почесну грамоту. Так висловили шефам свою вдячність діти, батьки та вчителі Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 за підтримку та дієву участь у житті навчального закладу.

Нагадаємо, що в стінах саме цієї школи діє одне з кращих учнівських лісництв області – «Совенятко» - неодноразовий переможець Всеукраїнських та міжнародних екологічних конкурсів. Цього року "Совенятко" представляло Сумщину на Всеукраїнському конкурсі колективів екологічної просвіти в м. Полтава , звідки повернулось володарем І місця.

«Завдячуючи постійній підтримці Роменського лісгоспу, кращі члени учнівського лісництва «Совенятко» мали змогу пройти триденне навчання в Центрі перепідготовки лісівників України в м. Боярка. А ще найактивніші члени учнівського лісництва відзначені відпочинком у таборі скаутського типу, який за кілька днів вже починає свою роботу на Чернігівщині. Тому адміністрація школи та батьківський комітет Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 нагородив на святі Останнього дзвоника Почесною грамотою колектив ДП "Роменський лісгосп" за співпрацю та матеріальну підтримку творчо-обдарованої молоді», - говорить директор школи Вікторія Зеленська. Представляв на святі колектив підприємства головний лісничий Роменського лісгоспу Іван Якович Примак.

Окрасою ж свята став виступ агітбригади "Ромен-цвіт" учнівського лісництва "Совенятко", з яким вони представляли Сумщину на цьогорічному Всеукраїнському конкурсі колективів екологічної просвіти в м. Полтава. У своєму виступі діти презентували роботу учнівського лісництва та партнерську співпрацю з ДП "Роменський лісгосп".

Отримавши дитяче визнання, лісівники в боргу не лишились. У вдячність за дієву співпрацю лісгосп подарував «Совенятку» подорож у перлину українського полісся – «Соколиний хутір».

За матеріалами прес-служби ДП «Роменське ЛГ»


Актуально:

Держлісагентство: Законність рубок та легальність лісопродукції можна перевірити он-лайн

лист. 13, 2017
Держлісагентство постійно працює над тим, щоб ставати якомога відкритішим для…
Читати далі...

Анонси:

До уваги користувачів мисливських угідь

лист. 08, 2017
9 листопада 2017 року у Сумському обласному управлінні лісового та мисливського…
Читати далі...

Події:

Віктор Чигринець: Ми ніколи не стояли осторонь загальнодержавних проблем

лист. 16, 2017
«За час воєнних дій до зони АТО було мобілізовано близько 100 працівників наших…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Конотопські лісівники продовжують осінню посадку лісу

лист. 21, 2017
Пріоритетом у роботі ДП “Конотопський лісгосп” є лісовідновлювальна діяльність.…
Читати далі...