logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Тростянецькі лісівники провели тактико-спеціальні навчання з гасіння умовної пожежі у цеховому приміщенні

Днями працівники лісової пожежної служби Тростянецького лісгоспу та добровільної пожежної дружини цеху переробки деревини спільно з рятувальниками 24-го ДРПЧ Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області провели тактико-спеціальні навчання щодо ліквідації умовної пожежі та проведення рятувальних робіт на території цеху переробки деревини.

Відповідно до тактичного задуму, внаслідок порушення правил пожежної безпеки виникла пожежа у виробничому приміщенні цеху переробки деревини. Спершу силами адміністрації була проведена часткова евакуація людей. Разом з тим у приміщенні залишилися люди, а отже першочерговими діями вогнеборців, що прибули на місце умовної пожежі, були роботи, спрямовані на пошук та евакуацію потерпілих. Після цього вживалися заходи для локалізації і подальшої ліквідації умовної пожежі. Рятувальники діяли чітко та злагоджено. Завдяки цьому умовну пожежу вдалося швидко ліквідувати.

«Під час навчань рятувальники провели вивчення оперативно-тактичної характеристики будівлі, вивчили особливості зовнішнього протипожежного водопостачання. Також була відпрацьована злагодженість дій рятувальних служб ДП «Тростянецьке лісове господарство» та ДРПЧ міста в організації та проведенні пошуково-рятувальних робіт», - коментує проведені заходи директор лісгоспу Віктор Зубко.

«Проведення таких спільних навчань є запорукою злагодженої роботи служби порятунку при виникненні реальних екстрених ситуацій, що призведе до їх успішної ліквідації з мінімальними матеріальними збитками», - продовжує керівник.

Актуально:

Сумські лісівники підсумували роботу за І півріччя

серп. 02, 2021
У п'ятницю, 30 липня, у Сумському обласному управлінні лісового та мисливського…
Читати далі...

Анонси:

До уваги споживачів!

лип. 27, 2021
Сумське ОУЛМГ інформує споживачів, що протягом ІІІ-ого кварталу 2021 р.…
Читати далі...

Події:

У Сумському ОУЛМГ привітали ювілярів

лип. 30, 2021
Засідання колегії Сумського обласного управління лісового та мисливського…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Конотопські лісівники мульчують тирсою молоді лісові насадження

серп. 02, 2021
Літо - спекотна пора для лісівників. Бо щоб встигнути провести весь комплекс…
Читати далі...