logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Шосткинські лісівники посилили охорону хвойних

Передноворічний ажіотаж триває і на приватних точках, де продають хвойні, ціни дедалі зростають. Заощадливі господарі намагаються придбати новорічне деревце заздалегідь у місцях, де продають хвойний товар його «виробники» - лісівники.

Скупі ж господарі, як завжди, платять двічі, бо спершу пробують вирішити це питання самотужки: йдуть самостійно за деревцем до лісу з надією, що так минеться. Але у більшості випадків за таке самостійно добуте деревце доводиться сплачувати набагато більші кошти, ніж за ринкове. Бо, поряд з цим, у передноворічні дні лісівники посилюють охорону хвойних насаджень. Тому добути ялинку без додаткового навантаження на власний гаманець таким «сміливцям» щастить досить рідко.

«З наближенням новорічних свят все більш актуальним стає придбання новорічних ялинок. Але, нажаль, не всі бажають добути новорічну красуню легально. Так, задля недопущення нанесення шкоди довкіллю, лісовою охороною Шосткинського лісгоспу проводяться рейди по лісових масивах підприємства цілодобово», - говорить директор Шосткинського лісгоспу Микола Бут.

Під час проведення таких рейдів лісова охорона виявила чотирьох порушників, які намагалися заготовити новорічну ялинку самовільно.

«По встановлених фактах самовільних порубів працівниками лісгоспу було складно чотири адміністративні протоколи», - продовжує директор.

Актуально:

Українським лісівникам передано комплект обладнання для проведення інвентаризації лісів

січ. 20, 2021
Держлісагентство у 2020-му році розпочало підготовку проведення національної…
Читати далі...

Події:

На колегії Держлісагентства йшлося про підсумки розгляду звернень громадян та обсягів фінансування лісової галузі у 2021 році

січ. 21, 2021
21 січня на засіданні колегії Державного агентства лісових ресурсів України під…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Краснопільські лісівники дбають про лісових мешканців

січ. 22, 2021
У людей зима асоціюється зі святами та веселощами – Новий рік, Різдво,…
Читати далі...