logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Середино-Будські лісівники привітали вихованців учнівського лісництва з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами

У переддень свята Святителя Миколая Середино-Будський лісгосп зустрічав у своїх стінах майбутню зміну – вихованців учнівського лісництва. Головний лісничий Іван Степаненко розповів дітям про роботу підприємства, а також провів екскурсію територією центральної садиби, цеху переробки деревини, котельні та спортивного комплексу лісгоспу.

Після огляду школярам влаштували тематичний урок: «Все починається з насінини…».

«Поведінка людини її відношення до оточуючого світу формується починаючи з самого раннього віку, коли дитина отримує знання про все що її оточує. Вкрай важливо змалку прищеплювати майбутнім членам суспільства порядність, чесність, відповідальність і любов до природи, відповідальне до неї ставлення. Дуже хотілося донести дітям наскільки складний і довготривалий процес вирощування лісу», - прокоментував проведену зустріч головний лісничий.

Вихованцям розповіли про роботу комплексу обладнання з переробки шишок, про особливості збору і зберігання насіння лісових порід, його підготовку до посіву, про технологію вирощування сіянців сосни звичайної та інших видів деревних і чагарникових порід.

«Дуже багато було питань від дітей і сміливо можна сказати, що зустріч була корисною для них. Думаю, що такі зустрічі вкрай важливі і нам, лісівникам, адже ніщо так не надихає на роботу, як розуміння важливості її для майбутніх поколінь», - зазначив Іван Степаненко.

У завершенні зустрічі шефи привітали школярів з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами, й у підкріплення побажань міцного здоров'я і успіхів у навчанні вручили солодкі подарунки.

Актуально:

Українським лісівникам передано комплект обладнання для проведення інвентаризації лісів

січ. 20, 2021
Держлісагентство у 2020-му році розпочало підготовку проведення національної…
Читати далі...

Події:

На колегії Держлісагентства йшлося про підсумки розгляду звернень громадян та обсягів фінансування лісової галузі у 2021 році

січ. 21, 2021
21 січня на засіданні колегії Державного агентства лісових ресурсів України під…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Краснопільські лісівники дбають про лісових мешканців

січ. 22, 2021
У людей зима асоціюється зі святами та веселощами – Новий рік, Різдво,…
Читати далі...