logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

У Середино-Буді потурбувались про птахів

У Середино-Будському лісгоспі потурбувались про зимову підгодівлю птахів. Разом з місцевими школярами лісівники розвісили годівнички в дитячих садочках, школах, місцевому сквері, на території лісгоспу та території кожного з лісництв підприємства. До заходів акції активно долучились і представники влади та допомогли розмістити годівнички для пташок у місцевому сквері.

«Метою акції є не тільки допомога пернатим у зимовий період року, а й в такий спосіб привити любов підростаючого покоління до природи», - говорить директор лісгоспу Олександр Плужников.

Для більшої зацікавленості дітей, частину годівничок доручили їм змайструвати самостійно. Виготовленням пташиних їдалень діти займались на уроках трудового навчання, а лісгосп, у свою чергу, забезпечив усіма необхідними матеріалами. Більше того, під час творчого процесу учням розповідали про основні правила якісної підгодівлі пернатих з годівнички.

Тепер діти і дорослі, які відвідують сквер міста, зможуть спостерігати за птахами та пригощати їх смаколиками. Та і в інших місцях, де розташували годівнички, лісівники та жителі місцевих громад спільними зусиллями доглядатимуть за ними і турбуватимуться, аби там завжди був корм для птахів. Адже, вибирали для встановлення годівниць найбільш людні локації.

Нехай буде смачно птахам взимку!

 

Актуально:

Українським лісівникам передано комплект обладнання для проведення інвентаризації лісів

січ. 20, 2021
Держлісагентство у 2020-му році розпочало підготовку проведення національної…
Читати далі...

Події:

На колегії Держлісагентства йшлося про підсумки розгляду звернень громадян та обсягів фінансування лісової галузі у 2021 році

січ. 21, 2021
21 січня на засіданні колегії Державного агентства лісових ресурсів України під…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Краснопільські лісівники дбають про лісових мешканців

січ. 22, 2021
У людей зима асоціюється зі святами та веселощами – Новий рік, Різдво,…
Читати далі...