logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

У Свеському лісгоспі тривають лісокультурні роботи

Осіння лісокультурна кампанія у Свеському лісгоспі у повному розпалі. Лісівники трудяться на посадці лісу. Говорять, що восени погодні умови не менш сприятливі, ніж навесні, вологи в ґрунті достатньо, тому і результат приживлюваності лісових культур прогнозують не гірший, ніж весною.

Наразі вже відновлено 3,1 га площі, де посаджено 18 тисяч сосни звичайної та модрини європейської. Також проведено доповнення на площі 9,8 га.

«Комплекс лісокультурних робіт включає у себе не лише відновлення лісу, а й підготовку грунту під створення лісових культур у наступному році та заготівлю лісового насіння. У лісовій справі все взаємопов'язане: якість лісового насіння – це якість майбутніх сінців, якість підготовки ґрунту – це запорука якісного садіння дерев, а дотримання всіх вимог агротехніки під час створення лісових культур – запорука успішного вирощування лісу», - говорить директор Свеського лісгоспу Олег Закусило.

Тому на ділянках, де завершили лісозаготівельні роботи, вже кипить робота з підготовки ґрунту під посадку лісу у наступному році. Готують ґрунт шляхом нарізання борозен тракторами МТЗ в агрегаті з плугом ПКЛ-70. Наразі вже підготовлено 32 га площі.

Для висівання розсадників зібрали 1 т жолудів дуба звичайного, а також заготовили насіння каштану, чорного й грецького горіхів.

Подбали у лісгоспі й про майбутній догляд підростаючого молодого лісу. Його планують робити механізованим способом, тому на ділянках, які готували під посадку, понизили пеньки. Наразі пониження пеньків проведено на площі 75 га.

Актуально:

В Україні до Нового року заготовлять 500 тисяч ялинок

лист. 26, 2020
В Україні до Нового року заготовлять понад 500 тисяч ялинок.
Читати далі...

Події:

Василь Кузьович: «Любиш ліс і природу – купуй живу новорічну ялинку»

лист. 26, 2020
В Україні розпочалася щорічна «ялинкова кампанія», в рамках якої державні…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Мисливські угіддя Свеського лісгоспу під посиленою охороною

лист. 25, 2020
Мисливський сезон на парнокопитних та хутрових звірів у розпалі – мисливські…
Читати далі...