logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Глухівський лісгосп: Неухильно дотримуватися правил – уберегти ліс від знищення

Державне підприємство «Глухівське лісове господарство» за допомогою плакатів наглядової агітації інформує суспільство про необхідність вживання протипожежних заходів і небезпеку отруєння грибами.

Однією з найскладніших проблем сьогодення, що постають перед працівниками нашого підприємства, є лісові пожежі, що знищують столітні дерева та молоді насадження, завдаючи цим непоправної шкоди екології. Причини загорянь лісових масивів можуть бути різноманітними, проте понад 90% лісових пожеж виникають через нехтування правилами пожежної безпеки та недбайливе поводження з вогнем у місцях праці та відпочинку. Головним фактором виникнення загоряння є недобросовісні відвідувачі лісу, які викидають недопалки на узбіччя доріг, залишають після відпочинку сміття чи спалюють його у присадибних ділянках.

«Незважаючи на те, що на вулиці вже осінь, загроза виникнення загорянь у лісових масивах може зростати, адже глобальні кліматичні зміни призвели до збільшення середньодобової температури вересня. Посиленню ризику загорянь сприяє також те, що пожежонебезпечний період наразі перебуває в активній фазі», – підкреслює інженер охорони та захисту лісу Глухівського лісгоспу Максим Ховренко.

Для поширення інформації у суспільстві в рамках протипожежних заходів і запобігання отруєнню грибами ДП «Глухівський лісгосп» було виготовлено понад 40 плакатів наглядової агітації. Працівники підприємства регулярно проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу з населенням про найпоширеніші причини виникнення пожеж і застерігають щодо ризиків небезпечного поводження з вогнем, адже це може призвести до трагічних наслідків.

Варто зазначити, профілактика виникнення лісових пожеж – один з пріоритетних напрямків роботи Державного підприємства «Глухівське лісове господарство». Колектив підприємства наполегливо працює щодо вжиття превентивних заходів, інформування населення стосовно ризиків недбалого поводження з вогнем у лісовій місцевості та наслідків пожеж для екосистеми.

«Лише особиста відповідальність та неухильне дотримання правил здатне уберегти ліс від знищення», – наголошує Максим Ховренко.

Інформація ДП «Глухівський лісгосп»

Актуально:

Мета акції «Мільйон дерев за 24 години» досягнута, оголосили організатори

жовт. 22, 2020
Мета акції «Мільйон дерев за 24 години» досягнута, оголосили організатори. У…
Читати далі...

Анонси:

Увага! «ProZorro.Продажі»

жовт. 21, 2020
Сумське ОУЛМГ інформує споживачів, що на виконання Постанови Кабінету Міністрів…
Читати далі...

Події:

Підсумкова у ІІІ кварталі колегія Сумського ОУЛМГ пройшла на базі Сумського лісгоспу

жовт. 19, 2020
Підсумкова у ІІІ кварталі колегія Сумського обласного управління лісового та…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Питання реформування лісової галузі обговорили на зборах трудового колективу у Сумському лісгоспі

жовт. 12, 2020
Нагальне та складне питання реформування лісової галузі. Над ним вже не один…
Читати далі...