logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Середино-Будські лісівники підбили підсумки конкурсу на «Кращі лісові культури та лісництво»

У Середино-Будському лісгоспі пройшов конкурс на «Кращі лісові культури та лісництво». Його приурочили професійному лісівничому святу - Дню працівника лісу. То ж і нагородження переможців відбувалось на святкових урочистостях, присвячених цьому дню.

Завершальному етапу конкурсу передувала тривала, об'ємна повсякденна праця лісівників. Адже, щоб виростити гарні лісові культури потрібен і час, і трудові, і фінансові затрати.

У лісгоспі чотири лісництва, тому огляд кожного відбувався окремо. Конкурсна комісія звертала увагу на стан лісових культур, кількість та якість проведених доглядів за ними, дотримання проектів, приживлюваність, наповнення розсадників сіянцями відповідно до стандарту. Враховувався благоустрій і естетичне оформлення території лісництв тощо.

«Комісія лісгоспу детально попрацювала у всіх чотирьох лісництвах, оглянула чималу кількість ділянок лісових культур та тимчасові лісові розсадники. Слід сказати, без сумніву, великих зусиль доклали працівники кожного з лісництв. Всі протягом лісокультурного сезону працювали більш ніж у повному обсязі. Але конкурс, в першу чергу, – це суперництво. А суперництво – це завжди результат, який можна порівняти з аналогічним», - зазначив у ході підбиття підсумків конкурсу директор Середино-Будського лісгоспу Олександр Плужников.

За підсумками балів переможцем було визнане Голубівське лісництво (лісничий Сергій Волков).

«Голубівське лісництво займає площу 6525,7 га, має 9 майстерських дільниць та є найбільшим за своєю площею серед лісництв лісгоспу. Вирощування лісів – це основне завдання голубівських лісівників, так вважає лісничий, тому дуже відповідально підходить до всіх питань, що стосуються вирощування лісу», - прокоментував керівник.

Друге місце, набравши однакову кількість балів,розділили між собою Очкинське (лісничий Ярослав Кляп) та Зноб-Новгородське лісництво (лісничий Олег Маруха ). На третьому місці Кам’янське лісництво (лісничий Олександр Чумак).

 Конкурсна комісія у Голубівському лісництві

Актуально:

Мета акції «Мільйон дерев за 24 години» досягнута, оголосили організатори

жовт. 22, 2020
Мета акції «Мільйон дерев за 24 години» досягнута, оголосили організатори. У…
Читати далі...

Анонси:

Увага! «ProZorro.Продажі»

жовт. 21, 2020
Сумське ОУЛМГ інформує споживачів, що на виконання Постанови Кабінету Міністрів…
Читати далі...

Події:

Підсумкова у ІІІ кварталі колегія Сумського ОУЛМГ пройшла на базі Сумського лісгоспу

жовт. 19, 2020
Підсумкова у ІІІ кварталі колегія Сумського обласного управління лісового та…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Питання реформування лісової галузі обговорили на зборах трудового колективу у Сумському лісгоспі

жовт. 12, 2020
Нагальне та складне питання реформування лісової галузі. Над ним вже не один…
Читати далі...