logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Лісництва Середино-Будського лісгоспу визначатимуть у кого кращі лісові культури

Дерева, посаджені за нашої пам'яті, результат лісівничої праці покажуть лише наступним поколінням, та її якість можна оцінити вже зараз.

Це на практиці вирішили цьогоріч продемонструвати Середино-Будські лісівники, оголосивши для лісництв лісгоспу конкурс «Кращі лісові культури».

«Своєчасний догляд за лісовими насадженнями - обов’язкова вимога у роботі підприємства. Від травня до жовтня проводимо догляди за лісовими культурами та тимчасовими розсадниками, прочищаючи їх від бур’янів, трав’янистої рослинності та порослі малоцінних порід. Кожна окрема ділянка вимагає індивідуального підходу, поєднаного з фаховими знаннями та досвідом. Кількість доглядів залежить від віку посадки і ступеня забур’яненості. Особливо ретельного догляду потребують ділянки культур у віці перших п’яти років», - говорить директор Середино-Будського лісгоспу Олександр Плужников.

Щоб покращити ефективність роботи, лісгосп використовує механізовані догляди за допомогою мотокущорізів та лісового культиватора (КЛБ-1,7). Лише впродовж другого кварталу встигли доглянути 318 га, з яких 99 га - механізовано.

А от для мотивації якості роботи, керівництво вирішило оголосити між лісництвами, яких у лісгоспі чотири, названий конкурс. Його підсумки планують підбити у вересні, напередодні Дня працівника лісу.

Актуально:

На колегії Держлісагентства обговорили результати роботи лісової галузі у І півріччі 2020 року

серп. 13, 2020
Сьогодні відбулося розширене засідання колегії Державного агентства лісових…
Читати далі...

Події:

Солодке свято сумських лісівників

серп. 14, 2020
14 серпня – солодке свято. Цей день у народі називають Маковієм або Першим…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

У Сумському лісгоспі завершили польові роботи по відведенню і таксації лісових ділянок, призначених у головне користування

серп. 14, 2020
У Сумському лісгоспі пройшли польові роботи по відведенню і таксації лісових…
Читати далі...